přebalovací komoda, pult versus podložka

zobrazeno 2985×

Vložil(a): patricia077, 8. 11. 2016 10.52

Maminky, které ještě přebalujete, čemu dáváte přednost? Musím se přiznat, že u dcery mi bylo líto peněz za přebalovací komodu, a tak jsem pořídila jen tu podložku a pak přebalovala, kde se dalo, ale například přebalování na posteli byl záhul na moje záda :-(..výhodou zas bylo, že se dala vzít kamkoliv, ale taky popraskala a šla rovnou na vyhození..tak jsem si teď řekla ne, potřebuješ mít pořádný přebalovací pult :-)..a tak jsem od začátku těhu sháněla po bazárcích, aby nebyl tak drahý a sehnala jsem, sice mi doma strašil už od pátého měsíce, ale zase jsem měla radost, že je to kus nábytku a ještě za rozumnou cenu..a k tomu jako bonus i poličková skříň a stejnou máme i jídelní židličku a doladěnou kuchyň :-) takže velká radost .)...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Sonia, 26. 6. 2019, 11.11

Já jsem vškerý nábytek pro synka do pokojíčku kupovala v Malvíku, protože ho mají moc pěkný a je vidět, že je i kvalitně udělaný, což se třeba o nábytku z ikei říct nedá. Ikea ho má sice o něco levnější, ale za to velice špatně zpracovaný.

patricia077

patricia077, 26. 6. 2019, 13.35

Tak asi jak co s něčím jsem právě s IKEA spokojená moc

Silvous06, 27. 12. 2017, 21.33

My máme tady tu komodu www.malvik.cz/Vse-k-prebalovani/Prebalovaci-komody-drevene/CAM-Komoda-Orso-2017 a když se sundá přebalovací podložka, tak je to klasická komoda.

IvčaSemi, 24. 1. 2018, 18.07

Tak ta je super, mají je i přímo na prodejně vystavené ?

Silvous06, 26. 1. 2018, 9.05

Ano, jsou k vidění i na prodejně, ale já jsem ji objednávala ještě předtím než jsem ji viděla a vypadají naprosto stejně jako na fotkách, co mají na stránkách

Olla, 12. 12. 2017, 20.06

Určitě přebalovací komoda, kdy je možné sundat vrchní část, tudíž je rázem z přebalováku klasická komoda

michaelanavrc, 26. 6. 2017, 15.22

Ja mam take podlozky presneji mam parklon podlozku a jsem spokojena

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 19.21

já měla jen přebalovací podložku na stole a dávala jsem na ní pleny

Kikinka30, 26. 3. 2017, 19.34

Pult z ikea,je vysoky a tak vas setri,zada budete ohybat az vam mala poleze. ...

patricia077

patricia077, 26. 3. 2017, 20.06

My už ani skoro nepotřebujeme žádný

Pavla T., 15. 3. 2017, 1.05

Máme přebalovací pult z IKEA za 3999,- dá se potom snížit a používat jako psací stůl.

patricia077

patricia077, 15. 3. 2017, 9.42

Ikeu mám ráda chtěla jsem i pult ale u první jsem měla jen podložku a teď se mi zalíbilo tohle

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 14.27

tak já si vystačím zatím i u druhého se stolem, na který manžel přidělal boky a já dala deku a navrch nepromokavý gumový povlak. A mimčo leží na froté ručníku, který vyperu při počůrání

vivianr, 15. 12. 2016, 10.42

Mě stačila podložka a pak jsem hodně přebalovala na gauči.

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 10.51

Já u dcery taky ale záda bolela právě..

ivka1981, 11. 11. 2016, 0.58

Syna jsem přebalovala na přebalovacím pultě asi do pěti měsíců - než se mi začal otáčet, pak už jsem se bála, že by byl rychlejší než já. Dcerku jsem na něm nepřebalovala ani jednou, zůstal jen jako odkládací prostor na oblečení. Nevím, co bylo pohodlnější, jestli přebalovat na přebalováku nebo v postýlce. Pokud byla postýlka v nejvyšší pozici, přišlo mi to na stejno. Přebalovák jsem měla hned vedle, takže všechny věci byly po ruce.

patricia077

patricia077, 26. 11. 2016, 13.10

Syn bude mit pet mesicu a taky vse kolem lita jak se otaci

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů