Repelentní náramek

zobrazeno 3922×

Vložil(a): Katka, 12. 6. 2017 14.19

Maminky, je mezi vámi nějaká která loni či letos používala repelentní náramek z VP programu a může se podělit o zkušenosti zde nebo do hodnocení? Já použila náramky včera poprvé a s výsledkem jsem byla dost zklamaná. Obě děti měly svůj náramek na noze a obě děti měly každé 4 klíšťata. Naštěstí jsme si jich všimli ještě během cesty a 7 z 8 jsme z těla odstranili ještě před přisátím, ale u toho posledního jsme to už nestihli a to se v klidu přisálo jen pár centimetrů od náramku. Takže si říkám, jak to odpuzuje? :/ Mám dilema, jestli náramky rovnou vyhodit a znovu se vrátit k funkční chemii, nebo jestli jim mám dát ještě šanci.

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Azaretka, 29. 7. 2020, 18.53

Tak to děkuji asi ho zkusím také

Cestovatelka333, 27. 7. 2020, 21.06

No nevím jestli je speciální, ale používám od značky skinnycoco, používám od nich více věcí.

Azaretka, 24. 7. 2020, 18.58

levandule má také odpuzující účinek? Jsem tedy nevěděla, myslela jsme, že jen teetree. Máš nějaké speciální na tyto účely?

Cestovatelka333, 21. 7. 2020, 16.46

Náramek není vůbec špatná věc, ale jelikož mi dcera strkala pořád vše do pusy, tak jsem se bála ho pořídit a raději jsem zvolila variantu tělové máslo s levandulí, který hmyz odpuzuje.

zinka, 26. 8. 2019, 23.06

Na zápěstí, kotníky, za uši. Aby mohl co nejlépe působit. Já také repelent od rosepharmy používám.

vandica, 23. 8. 2019, 21.00

A jak se používá? Kam se maže?

vandica, 11. 8. 2019, 21.49

Něco takového existuje? To jsem nikdy neslyšela.

vilina, 28. 7. 2019, 20.59

Já si dávám olejový repelent, je bylinný a odpuzuje komáry a klíšťata.

Leňulka, 20. 6. 2017, 8.38

já těm náramkům prostě nevěřím žádným, jedině repelent a dobré oblečení, a v lékárně mi teď říkali a pár známých i potvrdilo, že je dobré brát od jara do podzimu B-komplex to prý klíšťata odpuzuje.

Katka

Katka, 20. 6. 2017, 9.09

Půl roku brát umělé vitamíny? Do toho nejdu.

Leňulka, 20. 6. 2017, 13.40

tak jasné každého věc, brala jsem i větší svinstva jako hormony atd

Katka

Katka, 20. 6. 2017, 14.32

Každý si myslí, že vitamíny neuškodí, ale není to pravda. Fungují v těle ve skupinkách a převaha jednoho může ohrozit rovnováhu ostatních.

nikolava, 16. 6. 2017, 12.00

No letos jsem přemýšlela o tom že ho koupím,, ale když to tak čtu, tak raději ne

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů