Sluneční brýle

zobrazeno 731×

Vložil(a): Jarka mmm, 18. 5. 2017 18.42

Zdravím,od kdy jste deckam dávaly sluneční brýle? Mám dojem,že pro malé nejsou zdravé na oči? Aby jim nezkreslovaly vidění? Díky ;)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Drahuska, 15. 4. 2022, 17.02

Dcerce jsem je koupila tuším když měla 2,5 roku a já teď sháním brýle pro sebe, dívala jsem se v optice, ale tam za to chtějí nehorázné peníze.

LauraI, 25. 4. 2022, 11.35

Já jsem si teda pořídila troje brýle do tisícovky a řekla bych, že vypadají líp, jak kdejaké za tisíce. Zkus se podívat na www.luxbryle.cz tam si musí vybrat brýle úplně každá, protože ten výběr je hodně velký.

Gabill, 7. 6. 2017, 21.51

Ja davam svojmu skoro trojrocnemu synovi okuliare len ked ho veziem na bicykli, aby mu do oci nelietali musky. Inak proti slnku radsej davam klobucik alebo siltovku.

nikolava, 21. 5. 2017, 15.25

Syn je má koupené až pojedeme na kole, ale zatím je moc nechce

Mygara

Mygara, 20. 5. 2017, 16.31

od 3 let, ale spíše je zahazovali, ale na horách je nosili i sami od sebe

Jarka mmm, 20. 5. 2017, 17.57

Jj,hory jsou specifické

KackaPJ, 19. 5. 2017, 22.05

Zajímavé. Právě jsme začali občaas dávat. Spíáš na hraní

Lenourecek, 19. 5. 2017, 14.39

Myslím, že se říká, že nejdříve od tří let, kvůli tomu, aby nebyly později světloplaché

vendy.z, 19. 5. 2017, 14.02

asi od 2 let, příležitostně

baru86

baru86, 19. 5. 2017, 11.30

Zatím dávám čepici s kšiltíkem, ale taky jsem se nad brýlemi zamýšlela, jsou všude reklamní s motivy disneyovek apod., tak by mě jen zajímalo, zda se hlídá, aby splňovaly nějaké normy

Fuga

Fuga, 19. 5. 2017, 9.34

třeba na hory kontrast sníh a slunce jsou brýle výborné, malý nám málem jinak nechtěl vůbec ven, snažím se mu je dávat od 2 let, ale ne moc s velkým úspěchem, ale klobouk dodržuji

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 9.09

V optice jsme byli pro brýle hned po roce v roce a půl cca ale dcera je furt sundávala, naopak kamarádka optička synovi dává od roka, protože jezdí hodně na hory v létě atd a on je nosí odmala a ok

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů