Sluneční brýle
Vložil(a): Jarka mmm, 18. 5. 2017 18.42
Zdravím,od kdy jste deckam dávaly sluneční brýle? Mám dojem,že pro malé nejsou zdravé na oči? Aby jim nezkreslovaly vidění? Díky ;)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 20. 5. 2017, 16.31
od 3 let, ale spíše je zahazovali, ale na horách je nosili i sami od sebe
Lenourecek, 19. 5. 2017, 14.39
Myslím, že se říká, že nejdříve od tří let, kvůli tomu, aby nebyly později světloplaché
baru86, 19. 5. 2017, 11.30
Zatím dávám čepici s kšiltíkem, ale taky jsem se nad brýlemi zamýšlela, jsou všude reklamní s motivy disneyovek apod., tak by mě jen zajímalo, zda se hlídá, aby splňovaly nějaké normy
Fuga, 19. 5. 2017, 9.34
třeba na hory kontrast sníh a slunce jsou brýle výborné, malý nám málem jinak nechtěl vůbec ven, snažím se mu je dávat od 2 let, ale ne moc s velkým úspěchem, ale klobouk dodržuji
patricia077, 19. 5. 2017, 9.09
V optice jsme byli pro brýle hned po roce v roce a půl cca ale dcera je furt sundávala, naopak kamarádka optička synovi dává od roka, protože jezdí hodně na hory v létě atd a on je nosí odmala a ok