Včem perete?
Vložil(a): Petra Schoberová, 4. 10. 2016 6.33
Maminky v čem perete? používáte domací prací prostředky? nebo kupované?? popřípadě jake? :) perete na 90,60 ci méně stupnu? a dulezita vec, zehlíte? :D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Andromeda33, 31. 3. 2022, 20.57
Megan děkuji za doporučení,už mi to tady doporučovala v jiné diksuzi jedna maminka a zatím jsem si objednala vzorky, tak na ně čekám a těším se až s ním vyperu.
Andromeda33, 26. 3. 2022, 11.30
Ahoj maminky, prosím o doporučení pracího prostředku či aviváže, aby prádlo vonělo a zůstalo i déle vonět. Vyzkoušela jsem toho moc, ale zatím nic nebylo tak jak bych si představovala. Děkuji
Mygara, 16. 9. 2017, 15.08
žehlím jen věci do práce apod., peru v kupovaném prášku, v tom, který je zrovna v akci a klasicky na 40
jitkamety, 20. 7. 2017, 11.54
Pouzivame praci gel pro mne a pritele a pro dceru mame batole praci prasek