Včem perete?

zobrazeno 2411×

Vložil(a): Petra Schoberová, 4. 10. 2016 6.33

Maminky v čem perete? používáte domací prací prostředky? nebo kupované?? popřípadě jake? :) perete na 90,60 ci méně stupnu? a dulezita vec, zehlíte? :D

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Megan77, 2. 4. 2022, 19.49

Andromedo, tak dej pak vědět jak jsi spokojená

Andromeda33, 31. 3. 2022, 20.57

Megan děkuji za doporučení,už mi to tady doporučovala v jiné diksuzi jedna maminka a zatím jsem si objednala vzorky, tak na ně čekám a těším se až s ním vyperu.

Megan77, 29. 3. 2022, 21.13

Od té doby co jsem začala používat parfémy na praní od puellavune, tak si přidám jak závislák, musím pořád prát, ty vůně prostě miluji.

Andromeda33, 26. 3. 2022, 11.30

Ahoj maminky, prosím o doporučení pracího prostředku či aviváže, aby prádlo vonělo a zůstalo i déle vonět. Vyzkoušela jsem toho moc, ale zatím nic nebylo tak jak bych si představovala. Děkuji

kamika, 24. 5. 2021, 19.36

Mám ho vyzkoušený, používám ho když prádlo suším v sušičce.

beruna, 22. 5. 2021, 21.57

V nabídce mají parfém na prádlo, máte s ním zkušenost, nebo j používáte pouze aviváž?

jarcula, 20. 5. 2021, 12.58

Co se týká praní jsem už párlet spokojená s gelem Spuma di Sciampagna Bianco Puro na bílé i barevné oděvy.

vilina, 15. 5. 2021, 11.28

Uklid-pulito se mě moc líbí, se kterými konkrétními pracími prostředky jste spokojená?

Mygara

Mygara, 16. 9. 2017, 15.08

žehlím jen věci do práce apod., peru v kupovaném prášku, v tom, který je zrovna v akci a klasicky na 40

jitkamety

jitkamety, 20. 7. 2017, 11.54

Pouzivame praci gel pro mne a pritele a pro dceru mame batole praci prasek

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů