Vybavení zahrady pro děti

zobrazeno 2101×

Vložil(a): vendy.z, 19. 7. 2016 22.14

Co všechno jste pořídili dětem na zahradu? Máme malé pískoviště, trampolínu, houpačky, houpací síť. Nemáme to však jako celou sestavu. Děkuji

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

lucie25987, 8. 3. 2023, 6.13

My máme na zahradě trampolínu a pískoviště a bohatě to stačí. Pak různé další hračky, ale syn si nejraději někde postaví domeček a "číhá" na zloděje . Pak ho taky hodně baví po mě házet balónky s vodou . Ty jsem objednala z plaza.cz/hracky/ a ještě nám z loňska nějaké zbyly a každou chvíli se ptá, kdy je po mě bude moct zase házet .

janano70, 13. 2. 2018, 9.18

za nás doporučuji houpačky na pružince my koupili ovečku a uvažujeme že pořídíme další houpadlo, které bude pro dvě děti www.sapekor.com/pruzinova-houpadla

vendy.z, 15. 2. 2018, 23.17

no už toho máme dost, je to staré téma

Mygara

Mygara, 1. 12. 2017, 14.23

tak toho máte až až, ještě třeba zahradní domeček

vendy.z, 1. 12. 2017, 20.31

ten mají v křoví

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 15.01

my máme písek, houpačku, houpací síť a na léto bazének

vendy.z, 12. 12. 2016, 16.26

vivianr, 31. 8. 2016, 15.07

Houpačku, písek, v létě bazének

vendy.z, 12. 12. 2016, 16.27

Topik2, 17. 8. 2016, 21.01

Mají tam domeček,trampolinu různé hračky (sekačka,vozik....) klouzacku,p iskoviste.....a tatka už dva roky slibuje houpacku

vendy.z, 20. 8. 2016, 16.51

Super výbava Houpačku jsem pořizovala sama

Minnie, 27. 7. 2016, 15.33

Bohužel zatím nemáme zahradu, ale jednou až bude domeček tak tam dětem určitě pořídím trampolínu, starší dcera asi bude už skoro v pubertě a na tom se vyřádí i dospělí určitě tam bude pískoviště, houpačky, sluzavka, nějaký domeček a samozřejmě bazén

vendy.z, 20. 8. 2016, 16.51

Trampolína je vždy dobrá, nejlepší je ale vždy ta na návštěvě

janicka2, 22. 7. 2016, 12.50

Závidím, k nám se vleze jen pískoviště a bazének, a ještě uvažuju o trampolíně

vendy.z, 22. 7. 2016, 19.56

To je podle mě výborná výbava Trampolína je fakt super.

vendy.z, 20. 8. 2016, 16.52

Trampolína je fajn

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 7. 2016, 21.27

Zahradu nemáme, ale jezdíme k babičce a ta tam má bazén, trampolínu, klasické houpačky, písek a spoustu zvířat

vendy.z, 22. 7. 2016, 20.01

Jo, to u babičky také máme

snany, 20. 7. 2016, 23.45

Máme trampolínu, bazén intex dinosaur play center, provazový žebřík, plastový domeček, skluzavku, houpačku s kolotočem, houpací síť, plastový bazén mušle, pískoviště, tatru, různé míče, kopec (v zimě na sáňkování)...Sousedé mají třeba pinpongový stůl. Chtěla bych zahradní dřevěný xylofón.Nejvíc asi děti baví "tajný les"- místo pod ořešáky, je tam perfektní "tma" a další "les" mají pod borovicema. Fajn hra je hadice, písek, hlína a voda

vendy.z, 22. 7. 2016, 20.02

Jůůůů, dětský ráj!

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů