zkusenosti s cistickou vzduchu bionare
zobrazeno 665×
Vložil(a): Sooňaa, 14. 10. 2016 21.23
Maminky prosim nemate nektera zkusenost s cistickou bionare tou vetsi cca do 73m? Maji dve,jednu s fikyrem,ktery se nemusi vymenovat,druhou,kde se musi vymenovat,ale ma I ionizaci. Muzete poradit?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 14. 8. 2017, 14.30
tak jak jste se rozhodla, názory jsou různé .-)