Bezdotykový teploměr
Vložil(a): Čertice, 1. 11. 2016 7.59
Chtěla bych poradit, jaký teploměr je nejlepší. Měla jsem z Lidlu a vrátila ho, ukazoval pokaždé jinou teplotu. Moc děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 4. 2017, 18.27
máme od Hartmana a v uchu měří OK
Jana82, 2. 11. 2016, 17.50
Máme bezdotykový teploměr značky Microlife a jsme s ním spokojený.
Zdenulkaa, 2. 11. 2016, 7.41
Ahoj, ja na zaklade doporuceni kamaradky koupima bezdotykový teploměr thermofocus 1500. Ted ho maji hodne v akci, takze jsem ho koupila asi o 1000kc levneji nez kamoska. Prijde mi dobry, ale samozrejme musis pocitat s tim, ze bezdotykac te proste jako klasicky teplomer nezmeri. Ale kdyz ma syn horecky a potrebuji ho merit i v noci, tak je k nezaplaceni.
Petra Schoberová, 1. 11. 2016, 20.46
My Teda nemáme bezdotykovy odradily mě vesměs negativní recenze
Zuzka Čtvrtečková, 1. 11. 2016, 20.09
patricia077, 1. 11. 2016, 10.03
Tak zcela upřímně z Lidlu bych si ho nepořizovala, tak jsme si pořídili vrtačku a nepřežila jedno použití, jedině z lékárny...