Chodíte s dětmi ven za každého počasí?
Vložil(a): Estrela113, 23. 5. 2015 15.52
Jsem zastáncem toho, že by se s dětmi mělo chodit co nejvíce ven. Déšť ani mráz nás neodradí. Ale i přesto mívám syna častěji nemocného, tak někdy přemýšlím ... zda i toho jeho nemocnost nepodporuje. Chodíte také v dešti a větru ven?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 1. 2018, 10.29
vyloženě v dešti ne, pokud nemusím, ale jinak mě také skoro nic neodradí ještě kromě inverze
Mygara, 24. 8. 2017, 15.17
jak se říká, není nevhodné počasí, je jen nevhodné oblečení
k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 23.00
Já chodím se synem za každého počasi, pobyt venku je fajn
Fuga, 22. 11. 2016, 11.01
když není uragán, tak chodíme, ale do deště tedy dobrovolně ne.
Taky chodíme ven za každýho počasí.Samozřejmně pokud není -15 nebo nějaká průtrž,ale deštík nám nevadí,syn miluje kaluže a má svůj deštník.My chodíme ven každý dopol.na dvě hodiny a odpol.taktéž,od jara přes léto jsme venku skoro pořád a somů se chodíme jen najíst nebo abych dala syna po obědě spát,ale i tak kolikrát jíme a spíme venku.Nedokážu si představit nejít ven,malej by zbořil byt,musí se vylítat a unavit
Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 18.25
Chodíme, malej má krásnej deštník, tak to baví i jeho
Tereza Janoušková, 24. 8. 2015, 12.33
nevidim duvod, proc nechodit...