Čistička vzduchu

zobrazeno 2090×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017 23.18

Máte zkušenosti s čističkou vzduchu? Opravdu je to takový zázrak jak se tvrdí? Já teď objednala alespoň přírodní osvěžovač vzduchu Attitude, který byl v soutěži. Tak jsem zvědavá, jestli uvidím nějaký účinek. Teď už měsíc bojuji s nemocí, tak zkouším co se dá.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 6. 12. 2017, 14.14

nejsem jejím příznivcem, doma třeba budete mít super vduch, ale vylezete ven a je to stejně v pytli

Mygara

Mygara, 4. 4. 2017, 20.55

já nejsem pro používání čističky, doma budete mít sterilně a vylezete ven a tam svinčík

Kikinka30, 2. 4. 2017, 15.40

Pouzivame v pojojicku nasem a z male a je to super

petym, 13. 3. 2017, 13.23

My i rodiče čističku používáme. Tatík, protože kouří a je to u našich znát. U nás lapá prach a je to taky znát. A mám ráda ten vzduch, když dorazíme z venku nebo ráno jako od moře

annicka

annicka, 14. 1. 2017, 0.17

hackuji se tez me zajima

Aliisha

Aliisha, 12. 1. 2017, 20.51

Také zkušenost nemám, ale ráda si přečtu názory ostatních.

Lusesita25, 12. 1. 2017, 20.21

Ja osobne nemam zkusenost, ale mel ho pritel a byl spokojeny. Jestli se jim i lepe dychalo nevim. To sem tak nejak uz nezjistovala

Adrianita

Adrianita, 12. 1. 2017, 19.44

Slyšela jsem, že vzduch opravdu vyčistí a je to dobrá investice, ale bohužel nemám vlastní zkušenost..

jitkamety

jitkamety, 12. 1. 2017, 19.26

s čišičema nemám zkušenosti ..potom určitě dejte vědět jak jste spokojená nebo nespokojená

L.janicka.l

L.janicka.l, 12. 1. 2017, 12.35

Jo tak to by me taky zajimalo, pak dejte vedet jestli aspon ten osvezovac funguje

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů