Děti úplňku
Vložil(a): Kamila Pecharová, 23. 4. 2017 23.39
Kamarádka fyzioterapeutka sdílela tento článek na FB se slovy: "Děti úplňku... další velká díra v péči a podpoře těchto rodin na pokraji totálního vyčerpání fyzického i psychického.. dokument 2.5. na Čt2" myslím, že by se mělo šířit povědomí o této nemoci a proto se s Vámi chci o článek podělit.. Mít zdravé dítě je mít všechno! :( https://www.respekt.cz/tydenik/2014/5/deti-uplnku
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Katka, 28. 4. 2017, 10.14
Já se na to celkem bojím podívat. Stačil mi ten článek o Dorotce, já si nedovedu představit, že bych se o takhle moc postižené dítě dokázala celodenně a celoživotně starat. Mě by asi do dvou dnů hráblo.
Žofinka, 27. 4. 2017, 13.58
zdravé dítě se nedá vyvážit ani zlatem
k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 8.52
Je to pravda, já jich znám několik a jsem o to raději, že mám zdravé dítě
k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 8.56
Přesně, já se snažím užívat si každý den, jelikož člověk nikdy neví co stane
Zdraví je to nejdůležitější to je prostě pravda. Koupit se nedá a bez něj je ten život takový o ničem a jen trápení. Já jsem měla kamarádku s nemocí motýlích křídel, byla to skvělá optimistická ženská do nepohody. Pro ty nemocné je bezva když je zdraví lidi berou mezi sebe jako by jim nic nebylo
Adrianita, 24. 4. 2017, 14.01