Dnes jsme s dětmi pekli špaldové cupcakes mascarpone
Vložil(a): snany, 1. 1. 2017 21.22
Jdeme se jen pochlubit;-) Pečení s dětmi, zdobení dle jejich přání. Gumové medvídky sice zdravý dojem kazí, ale občas neuškodí. Těsto obsahuje jen 2 kávové lžičky třtinového cukru. Nejsou příliš nadýchané, protože se moc nekamarádíme s kypřícím práškem, ale i tak chutnají.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 12. 2017, 6.11
tak hlavně že vám chutnaly
Mygara, 6. 4. 2017, 19.06
vypadají i na obrázku moc lákavě
Fuga, 4. 1. 2017, 19.09
já mám chuť, ale klidně peču i něco nezdravého
Lusesita25, 3. 1. 2017, 1.49
Tak na todle se taky strasne tesim ?
L.janicka.l, 2. 1. 2017, 16.29
Moc se povedli, ja jsem vcera zrovna delala s prckem pomazanku, budou mu ted 4m a uz ho bavi s mamoun obcas varit ? jen musim davat pozor ma ruce a nohy vsude
jitkamety, 2. 1. 2017, 10.33
Tak to jste moc šikovní!já sama se těším až budu s tou mojí princeznou péct
k.o.r.i.n.e.k, 2. 1. 2017, 13.07
To zní moc dobře, také musíme upéct
Aliisha, 2. 1. 2017, 21.27
Já je snad taky vyzkouším