Jiné chipsy než bramborové

zobrazeno 1239×

Vložil(a): snany, 7. 1. 2017 0.40

Kupujete chipsy z červené řepy, celeru či mrkve? Já občas ano, ale nepříjdou mi o moc zdravější než bramborové, sice nejsou mastné, ale zase obsahují velké množství soli.

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Olla, 8. 7. 2021, 20.49

Nemáte vyzkoušené ty snacky co má kimchi ? Dívala jsem se, že mají oproti brambůůrkám nízkou energetickou hodnotu, takže si myslím, že je to mnohem zdravějjší verze brambůrek. Akorát by mě teda zajímala ta chuť.

Jarmilka, 16. 2. 2021, 11.38

Hele a měly jste už některá ty chipsy od racia ? U nás je zatím teda nemají, ale těším se až je ochutnám, protože mě zajímá jaké budou.

LauraI, 27. 2. 2021, 11.21

Měla jsem ty česnekové a jsou fakt moc dobré a to složení je taky parádní, takže tady to "mlsání" budu praktikovat častěji

IvčaSemi, 4. 3. 2021, 9.00

Jaký obchod je má k dostání ?

LauraI, 6. 4. 2021, 9.57

Zkus se mrknout na rohlík nebo na tesco rozvoz nebo pak přímo v obchodě

IvčaSemi, 20. 11. 2020, 21.50

Ony se dají pořídit i "zdravé" chipsy ? Tomu se mi moc nechce věřit. Kdo něco takového vyrábí a jak to chutná ??

LauraI, 27. 11. 2020, 14.54

Aha, tak to je super, na to se podívám, jaké dělají příchutě ?

Soniiiciii, 13. 12. 2017, 20.05

Jinak tady ještě doplňuji info k těm yes chips - je to změna oproti brambůrkám, nepřesmažené, zdravá svačinka, která zasytí díky bílkovinám, bez lepku, veganské.

Alexx, 26. 12. 2017, 19.13

Veganské? Mazec...tak to by mohlo zajímat mou sestru... Ta je na tu veganskou stravu uplne ujeta

Soniiiciii, 20. 1. 2018, 13.47

No, vidís, tak máš aspoň tip na veganskou mnamku

Alexx, 27. 2. 2018, 10.02

Jj, to jo Už jsem chutnala i já a jsou moc dobré

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2017, 5.44

já je mám ráda a nejraději z červené řepy

misalla, 22. 4. 2017, 22.34

Nedávno jsem o tom viděla nějaký test a dopadlo to celkem špatně..není to vůbec zdravé, je v tom všelijaký bordel, takže nekupujeme.

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 13.01

já je mám naopak raději než bramborové, ale "svinstvo" je to oboje .-)

Kikinka30, 2. 4. 2017, 15.41

Repa,celer,petržel...jsou vyborne,ale dam si jich jen trochu,jsou slane,lepsi je si je udelat doma

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.35

z řepy jsou super, ale ty kupované - když dělám domácí nejsou tak dobré, ale také je sníme

rodinka

rodinka, 7. 1. 2017, 23.44

Parkrat jsem ochutnala ale nijak zvlast mi zadne nezachutnali

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů