Kdy se muze diteti vypalit znaminko?
Vložil(a): jitkamety, 9. 7. 2017 16.15
Maminky vi tady nektera v kolikati letech se muze dat diteti vypalit znaminko?nebo v kolikati jste nechaly vypalovat vy? :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 24. 7. 2017, 17.10
pokud mu vadí nebo je podezřelé tak kdykoliv
Mygara, 22. 7. 2017, 6.48
já vím jen o vyříznutí a pokud mu vadí nebo je jinak nebezpečné tak asi kdykoliv
Fuga, 20. 7. 2017, 18.54
o vypálení jsem neslyšela jen o vyříznutí a záleží zda mu vadí či je nějak nebezpečné, pak kdykoliv, ale je otázka v jaké narkóze
k.o.r.i.n.e.k, 11. 7. 2017, 20.33
O vypálení jsem neslyšela, ale jestli ničemu nevadí a neroste atd tak bych neřešila
patricia077, 10. 7. 2017, 10.45
dítěti vůbec sobě taky ne
Janako, 9. 7. 2017, 22.51
Zeptejte se na kožním,tak by vám měli poradit.