Kopřivka
Vložil(a): lazna, 20. 8. 2017 10.43
Maminky, měli vaše děti někdy kopřivku, skoro po celém těle a větší červený fleky? Včera jich měl málo a dneska se jich objevilo víc. V pondělí jdeme k doktorce, ale bohužel ne k naší. Má záskok a ta doktorka minule nepoznala ani neštovice. Kožní má taky dovolenou.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 22. 8. 2017, 7.16
tak jak to dopadlo? syn se mi nedávno osypal po reakci na lepidlo v náplasti
Mygara, 21. 8. 2017, 12.07
může to být kopřivka, ale taky spousta jiných věcí
Žofinka, 21. 8. 2017, 7.44
je to klidně možné, ale víte z čeho by to mohlo být
L.janicka.l, 20. 8. 2017, 13.36
Malej ne, ale neteri se udelali pupinky, doktorka rekla ze je postipana. Najednou je mela vsude a pak se ji to spojilo v cerveny mapy a je to alergie, hrala si venku u kytek ( takovy to zelicko) tak nejspis je alergicka na to
k.o.r.i.n.e.k, 20. 8. 2017, 17.31
To fakt chce doktora, když se mu ti pořád horší
L.janicka.l, 20. 8. 2017, 19.23
To by mohla byt alergie