Lak na nehty pro děti

zobrazeno 1972×

Vložil(a): snany, 27. 12. 2018 22.07

Dcera dostala od Ježíška sadu laků na nehty, ale tak nějak se nemůžu smířit s tím, že na sebe patlá takovou chemii a o tom, že to smrdí ani nemluvím. Laky jsou se třpytkami, takže teď se nám doma vše leskne. Nenapadá vás šetrnější varianta laků? Klidně i domácí výroba.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

slunicko, 8. 1. 2019, 22.06

Varianta detske laky. Jdou lehce smyt vodou,nebo se i oloupou

Fuga

Fuga, 3. 1. 2019, 8.29

Tak to se s dcerou hezký domluvila když si jí vysvětlila že to používat nebude

vendy.z, 2. 1. 2019, 17.01

To nevím, dcera také dostává k Vánocům, ale sama to neumí, takže to má tak 2x do roka

snany, 9. 1. 2019, 3.47

Dcera už má 8 let, takže ta už lakovat nehty umí

Žofinka

Žofinka, 31. 12. 2018, 7.13

Já tedy o ničem nevím

Minnie, 30. 12. 2018, 22.31

Hele mě se holky lakujou furt... ruce, nohy, každý týden na sebe něco patlaj. Už mi to ani moc nesmrdí, asi jsem si zvykla nebo pak prostě otevřu okno.

Cherrynka, 30. 12. 2018, 14.34

V DM mají dětské laky, které se dají i lehce sloupnout

Aliisha

Aliisha, 29. 12. 2018, 19.24

Jen jí nech. Za chvilku jí to omrzí a laků si nevšimne

snany, 29. 12. 2018, 21.47

A já to do té doby budu čichat?

Aliisha

Aliisha, 29. 12. 2018, 22.45

No asi jo

snany, 30. 12. 2018, 10.00

Ne, domluvili jsme se, že je nebude používat

petralak

petralak, 29. 12. 2018, 11.56

nikdy nezapomenu, jak se tvářil táta, když si všimnul, v neděli večer, že mám od tety namalovaný nehty (asi 1.stupeň ZŠ) a zítra jdu do školy, doma žádný odlakovač, protože máma si nehty nelakovala... Tak mi to drhnul technickým benzínem

snany, 29. 12. 2018, 21.48

To je dobrý, že jsi všiml

Cherrynka, 30. 12. 2018, 14.34

Taky dobrý :D

Mygara

Mygara, 29. 12. 2018, 8.04

O žádné nevím, ale nechej to na zdobení vajec na Velikonoce

snany, 29. 12. 2018, 13.15

A to přeci taky bude smrdět, dýchat výpary z laků nechci

Cherrynka, 30. 12. 2018, 14.35

No smrdět jen, než to zaschne a to je tak cca 1 minuta. Pak už to nesmrdí

snany, 31. 12. 2018, 8.19

Smrdí to v pokoji do té doby než jsem vyvětrala průvanem.

Cherrynka, 2. 1. 2019, 21.37

Jo, to ono bude smrdět. Vyvtrejte a zaschlý lak už nesmrdí

dadinkamaminka, 28. 12. 2018, 22.30

Ja bych to asi zas tak neresila Nehty si lakuje kde kdo adokonce i male slecny... Je to moderni a pochybuju, ze ty detske slupovaci jsou v necem setrnejsi:(

snany, 29. 12. 2018, 13.07

Možná tak nedráždí, ten smrad je hrozný, což přiznala i dcera

Cherrynka, 30. 12. 2018, 14.35

To souhlasím. Smrdí jak prase já si je lakuji venku na terase, jinak bych se udusila. To samé s barvením vlasů

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů