Léto a voda
Vložil(a): Cherrynka, 16. 8. 2018 9.01
Ahoj, nezdá se vám, že letos, bohužel, se topí více dětí? :( dokonce se utopil chlapeček, kdy jeho máme byla od něj pár metrů na mobilu :( jenže kolem chlapečka prošlo asi 20 lidí a nikdo mu nepomohl, na netu běžel záznam kamery a jeden chlap ho dokonce odtsrčil, aby mohl projít :( to bych pokutovala!!! Chlapeček měl 2 roky, dospělí měli vodu do pasu.....
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 30. 9. 2018, 20.12
Je to o lidské všímavosti a také hlavně ne čumět pořád do mobilu
Žofinka, 21. 8. 2018, 9.11
Je to hrozně smutné, chudáci děti, ale vždy za to můžou rodiče, že je neuhlídal, bohužel
Ketris, 20. 8. 2018, 16.50
Tak u nas na prehrade kazdy rok zemre dite.. Ale je to i tim, ze rodice spise hledi do mobilu nez aby to ditko hlidali..
Fuga, 19. 8. 2018, 17.52
nevím, možná se třeba i o dětech více mluví , lidé jsou více dojmutí, když jde o dítě a hned je větší sledovanost, tím nechci nic zlechčovat
k.o.r.i.n.e.k, 18. 8. 2018, 8.43
Ono to bylo asi vždy jen se o tom třeba víc mluví stejně jako u těch dětí co se upečou v autě ?
k.o.r.i.n.e.k, 18. 8. 2018, 19.29
Také to nechápu já bych ho tam nenechala ani minutu. Vždy ho z auta vyndám nebo jeden z nás s ním čeká . . .
Aliisha, 17. 8. 2018, 20.41
Děti si musí každý pohlídat. Nespouštět z nich oči
Ketris, 20. 8. 2018, 16.51
Jenze to kazdemu nelze vysvetlit.. bohuzel
L.janicka.l, 17. 8. 2018, 12.18
Ja si myslim, ze nekdo treba i premyslu zda si dite hraje ci topi, jenze muze mit spatne zkusenosti. Nektere matky jsou.... a vynadaji i za to, ze nekdo diteti zvedne hracku. To odradi a pak je lepsi vsimat si sam sebe a takhle to dopada
No dneska jsme byli u vody a řvalo tam miminko v kočárku už jakou dobu. Držela jsem se,protože vím,že některé mámy hned někomu nadají už jenom za to,že se podívají do kočáru - to zjednodušuju. Ale už to trvalo dlouho,tak jsem nevydrzela a šla miminko aspoň trochu pohoupat a zkontrolovat,jestli tam nemá vosu. No maminka asi za 10 minut vylezla z vody.
L.janicka.l, 17. 8. 2018, 20.57
Ta by mohla kandidovat na matku roku
Janako, 16. 8. 2018, 23.15
Nedávno jsem viděla video, kde jsou záběry topicich se děti a kolem spousta lidí. Nikdo nepomohl. Ale proč? Protože nikdo nejspíš nevěděl, že se ty děti topí. Vypadalo to, že ty děti skáčou ve vodě nebo že se cachtaji, ale ne že se topí. Kdybych to sama neviděla, tak tomu nevěřím. A u toho videa právě bylo, že topící se děti nekrici, nemavaji rukama. Je to zradny!
k.o.r.i.n.e.k, 18. 8. 2018, 8.43
Já teď taky četla že to člověk nepozná že se někdo topí . . .
LucieS, 16. 8. 2018, 15.30
Ono vůbec co jsem sama matkou, tak to nějak víc registruji. Dřív jsem to měla - aha, přečetla jsem a za minutu nevěděla, co čtu. V červenci mi hodně zasáhlo, když na jižním Plzeňsku smetl vlak rok a půl starého chlapečka. Shodou okolností jsem 4 dny po tom byla u kolegyně doma a povídám jí o tom - že to je přece u nich v obci? A ona mi povídá a ukazuje na barák vedle - to byla sousedka a povídala, jak se to stalo (úplně jinak, než jak psali v novinách a bylo v TV). Že prý ta matka za tím chlapečkem běžela a viděla to, jak ho ten vlak smetl. No ještě teď mi je z toho špatně. Asi to tak máme všichni, že co je "daleko" od nás a netýká se nás, tak nějak neregistrujeme, ale jak se stane něco poblíž či někomu známému, tak se nás to hrozně dotýká.
To já právě registruji hodně! je opravdu pravda, že když jsem mámou, tak je mi najednou líto všech dětí a štve mě, když je někdo odhodí nebo je nehlídá správně. Přiznám se, že poslední dobou nechci půjčovat syna jeho otci, stejně už o něj moc nejeví zájem. On je nespolehlivý a bojím se, že by ho neuhlídal
Myslím, že se o tom víc mluví. Já když jdu s dcerou k vodě tak má vždy pásek a i rukávky když jdeme do velkého bazénu. A u brouzdálka jsem pořád u ní, nespustím z ní oči a jsem nadosah ruky, kdyby náhodou uklouzla nebo do ní někdo strčil ale je to hrozné. Děti jsou bezohledné, protože to vidí u rodičů a pak to takto dopadá
patricia077, 16. 8. 2018, 20.21
Kluk křidýlka taky moc nechce ale kruh s nožičkami ano jenže z něj už vyrostl
patricia077, 16. 8. 2018, 20.44
Hele může se bát dcera se hrozně bala toho babyringu
Janako, 16. 8. 2018, 23.15
Křidélka nejsou bezpečná. Lepší je plavecký pás.
Dcera má hlavně plavecký pás, a křidýlka chce někdy, někdy ne, ale od září jde i do plaveckých kurzů aby se naučila co s tím já si třeba ani mobil k vodě moc neberu, jakože mam honu sebe v nepromokavý tašce nadosah hodinkám, kdyby něco, a když jdem s tátou nebo babi tak uděláme nějakou fotku ale jinak čumim hlavně na malou to jak si užívá vodu a je šťastná v telefonu prostě nenajdu
patricia077, 17. 8. 2018, 9.35
Pás má dcera od malička, ale s tím co je těžší a vyšší už se necítí v bezpečí, neudrží jí, musela bych přidat další články a to už by bylo moc, takže naučit pořádně plavat, máme teď úkol číslo jedna