Nemocní do školky
Vložil(a): V007A, 12. 12. 2017 8.41
Mamky,jsem zas pěkně naštvaná,dneska jsem vedla dceru po nemoci do školky a zas byla stěna plná nemocných dětí. Už mě to vytáčí,dcera jde 4x do školky a pak něco hned chytne a je týden a déle doma a pak ji vedu do školky a zas plno nemocných dětí. Ty rodiče jsou tak bezohlední. Já jako těhotná nechci pořád něco chytat a být nemocná a pro ty děti,které jsou ve školce to taky musí hrozně to tam přečkat,když jim není dobře. Nebo taky patříte mezi rodiče,kteří vedou za každou cenu dítě do školky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 13. 12. 2017, 10.59
Zatím to neřeším, ale věřím, že někdo nemá jinou možnost
Katka, 13. 12. 2017, 11.28
Vždycky je možnost, jen chtít.
k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2017, 20.44
Já syna do školky nedávám, hlídá ho babička, ale jinak to asi nejde ovlivnit, prostě to tak je
Katka, 13. 12. 2017, 11.29
To je pěkně alibistická věta....
L.janicka.l, 12. 12. 2017, 19.57
Syn zatim nechodi do skolky, ale bratranek jo a taky je furt doma jak zjisti ze ma trochu rymu uz volaji at si ho odvezou. Jinak my mame imunitu zatim dobrou, vymete vsechno co najde, hraje si s hafanem a zatim drzi. Pro nekoho je to tezke, ale nechte deti hrat at se poradne vsude umazou i to jim buduje imunitu, prehnane myti rukou pokazde kdyz dite na neco sahne neni dobre, vzpomente si na sve detctvi a jak jste byli zdravi i kdyz jste meli spinave ruce
Mygara, 12. 12. 2017, 15.40
Když chodily moje děti do školky, tak to bylo stejné a občas tam s mírnou rýmou byly také