Ochrana proti klíšťatům

zobrazeno 2244×

Vložil(a): ivka1981, 28. 4. 2015 14.54

Maminky, jaké máte zkušenosti s různými výrobky proti klíšťatům? Zajímalo by mě, co nejvíce využíváte a hlavně, co Vám nejlíp působí. Je jaro, tak je to celkem aktuální téma, chodíme celkem dost na zatravněné plochy na hřiště nebo zahradu, občas jdeme i do lesa. Díky.

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

kamika, 30. 9. 2019, 1.27

Já jsem ho zkoušela a jsem z něj nadšená. Působí opravdu dobře.

jarcula, 28. 6. 2019, 0.07

Tak jasný, my chodíme do lesa a vždy jsme si přinesli klíště. Teď se zatím s olejíčkem držíme.

vandica, 21. 6. 2019, 20.46

Zkusila jsem ho objednat. Docela je to v tomto období u nás aktuální.

jarcula, 11. 6. 2019, 20.45

Ano, chodíme dost často do přírody a zatím jsme neměli klíště.

vandica, 26. 5. 2019, 22.32

A opravdu tak dobře působí?

Sonia, 20. 4. 2019, 15.18

Já používám repelent od altaherby. Je jak proti komárům, tak proti klíšťatům. Je to úžasná věc.

Olla, 26. 7. 2019, 18.38

Co je to za značku ? Mají to normálně v lékárně ?

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 10.50

máme repelent na oblečení, na kůži se mi to stříkat moc nechce

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 17.41

repelent na oblečení, který lze případně nastříkat i na kůži

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 23.02

Já jsem používala repelentní náramek a klíště žádné nebylo

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 10.06

repelenty nic moc. Já volím očkování proti encefalitidě a po procházce hned převléknout a vytřepat oblečení a nechávám ho přes zábradlí venku

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů