Ploché nohy

zobrazeno 879×

Vložil(a): Janako, 23. 6. 2019 22.06

Ahoj, zajímalo by mě,zda vaše děti mají nebo měly ploché nohy. Jestli ano,jak jste to řešily?Co vám doporučil Dr.?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 22.05

maju ploche a ze do 8 rokov to netreba riesit, ze klenba sa vyvija

Fuga

Fuga, 15. 7. 2019, 5.51

Má mírně, ale cvičíme, když si vzpomenu

Nikoll, 2. 7. 2019, 11.44

Dcera teď na tříleté prohlídce zjistili ploché nohy. Od narození je bosa, případně barefoot. Chodíme k fyzio, u ní je to dáno povolenými břišními svaly, takže se teď na to více soustředíme, hodně správného pohybu a za dva měsíce už je to dost znát a klenba se dělá

darzanka, 29. 6. 2019, 9.23

Dcera chodí bosky nebo v barefoot botách a klenbu má ve třech letech ukázkovou. Ale taky jsem slyšela, že je to hodně dáno břišními svaly

Ketris

Ketris, 26. 6. 2019, 14.33

Resime to vlozkama do bot

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 6. 2019, 17.53

Ja si pamatuju, ze me davali vlozky do bot. A to jsem dost chodila bosa. Malej ted lita porad bos, a uprimne ja jsem si vubec nevsimla jaky ma nohy

Eliška Kozlova, 24. 6. 2019, 22.41

Syn má, i když s dětmi cvicim prevenci, prý dědičnost, ja měla taky. Teď v 9 letech ortopedie a speciál vložky, vbocuji se mu i kotníky, teď ale lítá hlavně bos. Tak pravda boty s vlozkami moc nenosí. Jsou ale super kvalitně udělané na míru a strakate barevné synovi se líbí a rád je nosí. Jinak cviky: braní věcí mezi prsty, chůze jako opičky, špičky - paty, malování nohou, chůze po různém povrchu ... Me se to srovnalo i bez kvalitních bot, jen s cvičením (naši neměli peníze).

Janna, 24. 6. 2019, 22.22

Syn zatim nema, hlidam to. Ale ja mela jako dite a nikdo to neresil.

NiFee

NiFee, 24. 6. 2019, 9.34

ja ani moje deti nie ale sesra má a skušala snád všetko a nič nepomohlo. Naši to riešili od malička

patricia077

patricia077, 24. 6. 2019, 8.35

Já jsem měla a chodila na cvičení, dcera měla třmeny od narození a ve dvou letech na kontrole říkám ortopedovi zda nemá i ploché nohy a reakce byla matko nechte to dítě žít ploché nohy mají všechny malé děti!

Janako

Janako, 24. 6. 2019, 12.10

Všechny?to se mi nezdá.Dcera taky neměla dobré kyčle a teď má ty ploché nohy,tak si říkám,jestli v tom může být nějaká souvislost???

Lenička, 24. 6. 2019, 12.30

uplně malé dítě jo ale později by se měla tvořit klenba.

dasza, 24. 6. 2019, 12.49

Celé chodila i kotníky jsou od celého svalstva v těle..břišní svalstvo.zadove..vse..

patricia077

patricia077, 24. 6. 2019, 14.07

Souvislost nevím ale kolem druhého roku prý všechny teď jedeme na podzim znovu ale už ji bude šest tak uvidíme boty nesmajda chodíme hodně bosky já i po chodníku ale do města zatím ne?

Katka

Katka, 24. 6. 2019, 14.29

Klenba se tvoří do 3 let, do té doby se to neřeší, pak se dávají vložky do bot. Pomáhá chůze na boso, kolo a inline brusle. Dceři se to spravilo v 10 letech, syna jsem už neřešila ?

patricia077

patricia077, 24. 6. 2019, 18.04

Tak jsem zvědavá co se dozvíme na pozdim každopádně bosky chodí na kole jezdí vložky do bot jsem neměla tehdy ani já jen ty cviky které když tak umím dodnes

Janako

Janako, 24. 6. 2019, 22.44

Neřeší?Dceři ještě tři nebyly.Detska Dr. nás poslala na ortopedii a ten nám říkal,co s tím máme dělat,ale přijde mi, že je to zatím beze změny.

Katka

Katka, 25. 6. 2019, 10.05

No vývoj klenby je dokončen ve 3 letech, takže ve 2 letech vložky nic neurychlí. Těch vad plochonozi je víc a jsou myslím 3 stupně, včetně vbocenych kotníků

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů