Rychlost trávení
Vložil(a): Teryk92, 22. 11. 2019 19.43
Trochu blbý dotaz ale dětská hovínka se řeší prej docela často, tak snad se nebude nikdo zlobit :-D Vypozorovali jste u svých dětí jak rychle jídlo stráví? Malej je od narození jako průtokáč ale dneska jsem zase zírala. K snídani jsem mu dělala kaši s borůvkami a dneska odpoledne při přebálení už měl v plíně ty borůvky. Je to normální? Předtím je dlouho neměl, tak to nemohlo být z dřívějška.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 27. 11. 2019, 22.52
toto si fakt nevsimam, skor podla tuhosti, ked je tvrde tak viem ze malo pil, to skor riesim. a mi napadlo ze boruvky su proti zapche nie? mozno preto to islo skor
Mygara, 25. 11. 2019, 17.33
to je naprosto normalni rychlost
Fuga, 24. 11. 2019, 5.34
Někdy mě ta rychlost také překvapená takže v pohodě
Ketris, 23. 11. 2019, 14.13
Tohle ja nesleduju..