Rychlost trávení

zobrazeno 955×

Vložil(a): Teryk92, 22. 11. 2019 19.43

Trochu blbý dotaz ale dětská hovínka se řeší prej docela často, tak snad se nebude nikdo zlobit :-D Vypozorovali jste u svých dětí jak rychle jídlo stráví? Malej je od narození jako průtokáč ale dneska jsem zase zírala. K snídani jsem mu dělala kaši s borůvkami a dneska odpoledne při přebálení už měl v plíně ty borůvky. Je to normální? Předtím je dlouho neměl, tak to nemohlo být z dřívějška.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 11. 2019, 22.52

toto si fakt nevsimam, skor podla tuhosti, ked je tvrde tak viem ze malo pil, to skor riesim. a mi napadlo ze boruvky su proti zapche nie? mozno preto to islo skor

Cherrynka, 27. 11. 2019, 16.00

Syn ne, ten to dělal tak 1 až 2 denně

Romanka40, 26. 11. 2019, 19.11

Nepozorovala jsem

Teryk92, 26. 11. 2019, 19.24

To že je syn ještě malý, až povyroste, tak mi tahle ,,skvělá" práce snad odpadne

Romanka40, 26. 11. 2019, 20.35

Ja mam 3letou a 2m holky a teda mladsi je prutokac a starsi nejak si nevybavuju ?

Minnie, 25. 11. 2019, 18.37

To nesleduji až tak detailně, ale záleží na druhu jídla. Něco stráví ještě ten den, něco další den, někdy děla bobek 3x denně, pak zas jednou za 3 dny atd...

Teryk92, 26. 11. 2019, 10.59

U nás je to taky klidně 3x denně.

Mygara

Mygara, 25. 11. 2019, 17.33

to je naprosto normalni rychlost

Teryk92, 26. 11. 2019, 11.08

Tak to jsem ráda

Fuga

Fuga, 24. 11. 2019, 5.34

Někdy mě ta rychlost také překvapená takže v pohodě

V007A, 23. 11. 2019, 21.57

U nás tak 12-24 hodin.

Zdeňka S., 23. 11. 2019, 20.01

Jo kluk to má taky tak , na oběd měl kukuřici a večer kukuřice v plíně.

Teryk92, 23. 11. 2019, 20.08

Tak to jsem ráda, že je to ,,normální". Už jsem začínala mít strach.

Ketris

Ketris, 23. 11. 2019, 14.13

Tohle ja nesleduju..

Leňulka, 23. 11. 2019, 13.52

Tak to fakt nesleduju, dcera kadí i několikrát za den, má to skoro jako já, jdu okamžitě po jídle na velkou, takže mnou to jídlo vlastně jen proběhne

V007A, 23. 11. 2019, 21.59

Tak to já někdy nejdu i 3 dny, hlavně na návštěvě u tchýně. Je nás tu 7 na jeden záchod a když se mi chce, tak tam zrovna někdo je. Pak už se mi zas nechce.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů