rýmovník II

zobrazeno 14666×

Vložil(a): patricia077, 23. 9. 2017 17.33

Holky byla tu nedávno diskuze na téma rýmovník, celou jsem ji projela, ale nedočetla jsem, zda jste některá psala o zkušenostech u malých dětí, teď jsem se dočetla, že je fajn zalít lístky třeba jen vařící vodou a vypít nebo teda ten sirup, inhalace, na rány, prostě všestranné využití, já ho zkoušela na sobě a nic, ale chtěla bych zkusit na synovi, bohužel jsem se nikde nedočetla, od kolika let je možné podávat, na google jsem narazila, že snad až od 14 let a těhule vůbec...je to možné nebo jen kachna? Je pravda, že obecně některé byliny a léčivky děcka nemůžou...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Petruse.H, 1. 4. 2022, 13.28

To jsem zvědavá na odpovědi. Já ho mám doma, ale ještě jsem ho "nevyužila"

Zdeňka S., 9. 11. 2020, 6.07

Já jsem dělala sirup , a děti si lístky trhali a čichali k nim tak dlouho až mi rymovnik chcipnul

patricia077

patricia077, 9. 11. 2020, 10.12

Haha taky čicháme a zkoušela jsem zalít lístky jen horkou vodou jako čaj

Cherrynka, 28. 10. 2019, 23.09

Já teda jen ihnaluju a synovi strakám do nosu, i když si to vytahuje.. inhalovat nechce vůbec, tak mu zkouším dělat čaj,ale nechutná mu

patricia077

patricia077, 29. 10. 2019, 5.13

Stejne Tak nějak

WeruskaSK

WeruskaSK, 22. 12. 2018, 16.39

ja by som dala od 1-2 rokov, alebo aspon mu ku nosu dat cuchnut rozdrobeny list

patricia077

patricia077, 22. 12. 2018, 18.23

Děláme to tak

Žofinka

Žofinka, 28. 9. 2017, 6.01

nejsou zkušenosti=nejsou doporučení, je to podobné jako u těhulí, takže bych nedala

patricia077

patricia077, 28. 9. 2017, 9.14

jj chápu

vendy.z, 25. 9. 2017, 19.12

To vůbec nevím...

patricia077

patricia077, 26. 9. 2017, 8.35

já právě taky ne

Fuga

Fuga, 25. 9. 2017, 17.14

čichat ano, ale vnitřně bych to nedala, není tolik zkušeností, tak nelze s klidem doporučit

patricia077

patricia077, 25. 9. 2017, 17.28

právě no

Cherrynka, 28. 10. 2019, 23.11

Ono jde spíš o to, aby si tam pak dítě něco nestraklo samo..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 9. 2017, 13.41

Asi bych toho nedávala tunu, ale jinak bych to dala

patricia077

patricia077, 24. 9. 2017, 13.45

Teď to aplikuje tchýně rýma jí teče a nic tak nevím

Cherrynka, 28. 10. 2019, 23.11

Podle mě rýmovním snad ublížit ani nemůže...

dadinkamaminka, 24. 9. 2017, 11.02

To nevim,ale vím,že bylinky jsou mocný čarodějky Sama užívám byliny na uklidnění a občas mě to uspává přes den,aniž bych chtěla.Takhle malýmu dítěti bych to určitě nedala... Na rýmu bych dala mořskou vodu maximálně...

patricia077

patricia077, 24. 9. 2017, 11.07

jj tj klasika no to dávám a fenistil atd chtěla jsem něco přírodního

Cherrynka, 28. 10. 2019, 23.12

Mořskou vodu taky doma máme je to hnusný,a le synovi pomáhá

Leňulka, 24. 9. 2017, 10.46

Tak to netuším, ani jsem to nezkoumala, dceři to dávám má 19měsíců, samozřejmě nic se nemá přehánět takže jen trochu. Jako jsem si koupila lipový čaj a tam je psáno, že od 3let ale proč to nevím, ale pila ho už taky. Takže myslím, že v malém množství neublíží. Ale tak já dceři dávám všechno co se jídla i pití týče bez ohledu na věk, od jejich 10 měsíců to neřeším

patricia077

patricia077, 24. 9. 2017, 11.08

jj některé čaje a léky opravdu až od tří, třeba eukalyptový gel na průdušky, taky až od tří let netuším proč

Cherrynka, 28. 10. 2019, 23.13

Já jsem kdysi četla, že se všichni vším kryjí a proto vše uvádějí od tří let já právě ten eukalyptový gel měla a synovi jsem ho dala v roce a půl, v lékárně toprávě říkali, že nic mu to udělat nemůže

patricia077

patricia077, 29. 10. 2019, 5.14

Jjj

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů