rýmovník II
Vložil(a): patricia077, 23. 9. 2017 17.33
Holky byla tu nedávno diskuze na téma rýmovník, celou jsem ji projela, ale nedočetla jsem, zda jste některá psala o zkušenostech u malých dětí, teď jsem se dočetla, že je fajn zalít lístky třeba jen vařící vodou a vypít nebo teda ten sirup, inhalace, na rány, prostě všestranné využití, já ho zkoušela na sobě a nic, ale chtěla bych zkusit na synovi, bohužel jsem se nikde nedočetla, od kolika let je možné podávat, na google jsem narazila, že snad až od 14 let a těhule vůbec...je to možné nebo jen kachna? Je pravda, že obecně některé byliny a léčivky děcka nemůžou...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 9. 11. 2020, 10.12
Haha taky čicháme a zkoušela jsem zalít lístky jen horkou vodou jako čaj
patricia077, 29. 10. 2019, 5.13
Stejne Tak nějak
WeruskaSK, 22. 12. 2018, 16.39
ja by som dala od 1-2 rokov, alebo aspon mu ku nosu dat cuchnut rozdrobeny list
patricia077, 22. 12. 2018, 18.23
Děláme to tak
Žofinka, 28. 9. 2017, 6.01
nejsou zkušenosti=nejsou doporučení, je to podobné jako u těhulí, takže bych nedala
patricia077, 28. 9. 2017, 9.14
jj chápu
patricia077, 26. 9. 2017, 8.35
já právě taky ne
Fuga, 25. 9. 2017, 17.14
čichat ano, ale vnitřně bych to nedala, není tolik zkušeností, tak nelze s klidem doporučit
patricia077, 25. 9. 2017, 17.28
právě no
k.o.r.i.n.e.k, 24. 9. 2017, 13.41
Asi bych toho nedávala tunu, ale jinak bych to dala
patricia077, 24. 9. 2017, 13.45
Teď to aplikuje tchýně rýma jí teče a nic tak nevím
dadinkamaminka, 24. 9. 2017, 11.02
To nevim,ale vím,že bylinky jsou mocný čarodějky Sama užívám byliny na uklidnění a občas mě to uspává přes den,aniž bych chtěla.Takhle malýmu dítěti bych to určitě nedala... Na rýmu bych dala mořskou vodu maximálně...
patricia077, 24. 9. 2017, 11.07
jj tj klasika no to dávám a fenistil atd chtěla jsem něco přírodního
Tak to netuším, ani jsem to nezkoumala, dceři to dávám má 19měsíců, samozřejmě nic se nemá přehánět takže jen trochu. Jako jsem si koupila lipový čaj a tam je psáno, že od 3let ale proč to nevím, ale pila ho už taky. Takže myslím, že v malém množství neublíží. Ale tak já dceři dávám všechno co se jídla i pití týče bez ohledu na věk, od jejich 10 měsíců to neřeším
patricia077, 24. 9. 2017, 11.08
jj některé čaje a léky opravdu až od tří, třeba eukalyptový gel na průdušky, taky až od tří let netuším proč
patricia077, 29. 10. 2019, 5.14
Jjj