Víc mobilní klouby
Vložil(a): Jarka mmm, 19. 6. 2018 21.23
Ahoj,chtěla bych se zeptat kdy a zda vůbec (a jestli to vůbec jde) případně řešit víc mobilní klouby u batolete? Synek je má zřejmě po tchýni. Teda aspoň mi to tak přijde-rád si kleka zadkem mezi nohama,hrozně rád spí v "žabce",při chůzi docela vytaci obě nohy ven (ale kotniky se mu nijak nevrklaj). Kdy ho případně někomu ukázat? Měli jstebyste to taky takhle někdo a jak se to resilo/jestli vůbec? Co si tak vybavuju,tak dcerka tohle nedělala a spala s nohama pod sebou a ne vedle sebe atd.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.42
Zadkem mezi nohama sedí syn také a já taky nenapadlo mě že je to špatné
Fuga, 21. 6. 2018, 18.25
nesetkala jsem se s tím
Mygara, 21. 6. 2018, 18.14
já o tom nevím nic a zeptám se tak hloupě, čmu to vadí?
k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.43
A co přesně já tak nohy dám i teď a nemám problémy