Vitamíny
Vložil(a): Paty92, 2. 10. 2018 6.57
Dáváte dětem nějaké vitamíny? Malý má jeden rok tak přemýšlím jestli něco koupit a nebo je to zbytečnost.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
HaninkaKlimova, 2. 11. 2021, 10.31
Důležitý je pořádný přísun ovoce a zeleniny, ale dětem kupuji také probiotika.
Ketris, 19. 11. 2018, 16.39
Ja davam jako doplnek stravy hlivu ustricnou s rakytnikem
Pokud má dostatek vitamínů ve stravě,je to asi zbytečne,já jsem teď pořídila jen dceři na ty chřipkové období přírodní sirup s rakytnikem,hlivou a jsou tam betaglukany tedy,třeba ji to pomůže odolávat vůči virům . Ale určitě ji to neuškodí . Hezká stránka je třeba lekarnaprodeti.cz myslím. Tam toho je dost na výběr. Ale základ je určitě ve stravě,ikdyz ja,když nemám na sebe třeba tolik času a začíná zima a změna počasí,klidně si dám vitamin c. Takže proč ne,v rozumné míře.
Fuga, 3. 10. 2018, 14.54
Osobní vitamíny moc nedávám dávám spíš Preventan nebo přípravky z hlívy na podporu imunity
zuzkagodarova, 3. 10. 2018, 14.06
ja davam iba vitamin C