Vlhké zdi

zobrazeno 3594×

Vložil(a): jitkamety, 31. 12. 2016 13.28

Maminky,nemate nejake rady nebo tipy jak se zbavit vlhkosti na stenach?ja uz si vubec nevim rady jak se toho zbavit stale se nam z toho delaji plisne :/

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Letissie, 17. 2. 2018, 22.37

Nechávali jste si už od firmy Osmodry něco dělat ? Jak je to s platbou, nechcou to taky jako všichni zaplatit dopředu ?

Silvous06, 20. 2. 2018, 21.59

Já s firmou Osmodry zkušenost mám a co se týče platby, tak dáváte jen první polovinu a tu druhou až po měření, kdy je vidět nějaký výsledek.

Letissie, 24. 2. 2018, 19.58

A po jak dlouhé době měření probíhá ? Dívala jsem se na ty jejich stránky, ale nenašla jsem to tam www.osmodry.cz

Silvous06, 25. 2. 2018, 22.34

U nás byli po 7 měsících

jitkamety

jitkamety, 26. 3. 2018, 16.56

S těma trapnýma reklamama jděte někam...

Olla, 15. 1. 2018, 17.06

Taky teď řešíme to stejné až na tu plíseň, ta se nám tu díky bohu nedělá ale i tak je to hrůza. Snad nebudeme muset podřezávat, protože co jsem se dívala, tak je to docela ranec.

Silvous06, 23. 1. 2018, 19.06

Zkuste firmu osmodry, udělají vám i předběžnou kalkulaci.

Olla, 25. 1. 2018, 19.18

Děkuju za tip, už jsem si tam volala tak jsem o něco chytřejší. Čekala jsem, že to bude pálka, ale cena je velmi přijatelná.

Dominik Olša, 25. 3. 2018, 23.23

My jsme tuto firmu vyzkoušeli a všem doporučuji, Osmodry je na vlhkost profi firma

Silvous06, 26. 12. 2017, 21.24

Podívejte se na www.osmodry.cz. Tato firma provádí vysoušení a finančně to vyjde líp, jak kdyby se dům podřezával.

Dominik Olša, 25. 3. 2018, 23.24

Popravdě neznám kvalitnější firmu, která by vysušení prováděla

Žofinka

Žofinka, 22. 12. 2017, 6.23

hlavní je větrání a v zimě topeí, jinak ceresit. ale třeba jestli nejde vlhkost od země, pak barák podříznout

Silvous06, 13. 12. 2017, 10.24

Nezkoušeli jste odvlhčení ?

jitkamety

jitkamety, 15. 12. 2017, 14.33

O tom jsem ani neslysela...jak to funguje?

karlaaa, 26. 11. 2017, 10.48

Také jsme dlouho bojovali s vlhkostí v domě,pak jsme se obrátili na odborníky,líbilo se nám,že kdyby bylo odvlhčení bylo neúspěšné,tak nám vrátí peníze www.osmodry.cz

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 19.33

přesně tak, větrat, pohlcovač vlhkosti a v zimě topit

Kikinka30, 2. 4. 2017, 15.42

Vetrat a poridte si pohlcovac vlhkosti,pomáhá

vivianr, 5. 1. 2017, 12.49

V koupelně pomohla sušička prádla, ale stejně chci koupit nějaký pohlcovač vlhkosti. Solná lampa se mi tu už léta rozpouští. Mívali jsme tu vlhkost na 80%, co je sušička, tak klesla a je kolem 60%

Fuga

Fuga, 4. 1. 2017, 19.02

nám zabralo větrání, topení a nasypat do misek klasickou sůl, poradila mi to tady nějaká maminka v jiné diskuzi

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů