Vlhké zdi
Vložil(a): jitkamety, 31. 12. 2016 13.28
Maminky,nemate nejake rady nebo tipy jak se zbavit vlhkosti na stenach?ja uz si vubec nevim rady jak se toho zbavit stale se nam z toho delaji plisne :/
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 26. 3. 2018, 16.56
S těma trapnýma reklamama jděte někam...
Dominik Olša, 25. 3. 2018, 23.23
My jsme tuto firmu vyzkoušeli a všem doporučuji, Osmodry je na vlhkost profi firma
Dominik Olša, 25. 3. 2018, 23.24
Popravdě neznám kvalitnější firmu, která by vysušení prováděla
Žofinka, 22. 12. 2017, 6.23
hlavní je větrání a v zimě topeí, jinak ceresit. ale třeba jestli nejde vlhkost od země, pak barák podříznout
jitkamety, 15. 12. 2017, 14.33
O tom jsem ani neslysela...jak to funguje?
Mygara, 6. 4. 2017, 19.33
přesně tak, větrat, pohlcovač vlhkosti a v zimě topit
Fuga, 4. 1. 2017, 19.02
nám zabralo větrání, topení a nasypat do misek klasickou sůl, poradila mi to tady nějaká maminka v jiné diskuzi