Zdraví
Vložil(a): Kikinka30, 18. 4. 2017 18.41
Maminky, Dneska to byl horor, u nas padaly krupky a byla kosa jako blazen, sranda byla ze mala se po krupkach natahovala a chytala je, mela rukavice a salu, vracim zase zimni obleceni do regálu a co vy.....?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 30. 6. 2017, 15.32
no jo, apríl, pamatuji si, že jsem byla naštvaná, že musím zase tahat zimní oblečení, které bylo vyprané a uložené .-)
Jana82, 19. 4. 2017, 16.32
Taky jsem vytáhla zimní věci, které jsme už měli odložené. Dnes u nás byl 1 stupeň, strašný to počasí.
rodinka, 19. 4. 2017, 12.31
rodinka, 19. 4. 2017, 12.30