Zvlhčovač vzduchu

zobrazeno 1853×

Vložil(a): editak, 9. 10. 2017 16.28

Rozhodla jsem se, že domů pořídím zvlhčovač vzduchu, ale je takových druhů, že nevím, jaký by mohl být nejvhodnější. Asi bych brala ten ultrazvukový, aby byl tichý, a líbila by se mi i funkce aromaterapie ...ale nemusí být. Máte doma taky zvlhčovač a jak jste s ním spokojené? Díky za tipy a rady :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 11. 10. 2017, 18.41

já jsem také spíše pro odvhlčovač, ať nepěstuješ plísně v bytě

editak, 11. 10. 2017, 11.24

takže tu vítězí spíše odvlhčovač ... nojo, tak se s tím snad nějak poperu

vendy.z, 11. 10. 2017, 7.45

My spíše potřebujeme odvlhčovač Zvlhčovač jsme pořizovali do minulého bytu a teď nám doma leží...

Eliška Kozlova, 10. 10. 2017, 15.41

My máme jen starý s vodní nadrzkou a ventilatorem, používáme i jako bilej šum Máme ho v ložnici v patře (tam je suchý vzduch oproti přízemí), zapinam hlavně když se topi nebo marodime, taky pouzivam olejicky (borovice, teatree a eukalyptus). Starší syn má zase cisticku s ionizatorem.

Mygara

Mygara, 10. 10. 2017, 15.25

my máme doma spíše problém se vlhkosti zbavit, takže ho nemáme

vaniilla, 10. 10. 2017, 7.26

Taky jsem o něm domů uvažovala a chtěla jsem kupovat prave ten ultrazvukovy. Ale zatim teda nemame.

Petra Önder (petrao)

petrao, 10. 10. 2017, 7.20

Aromaterapie by se mi taky líbila zvlášť když je rýma nebohužel suchý kašel. O ultrazvukovém jsem ale ještě neslyšela

Čertice, 9. 10. 2017, 21.36

Já měla na prvního syna, ale vůbec nevím, kam přišel teď máme takový malý z Lidlu, dávám tam tee tree olejiček, když jsme nemocní

Gabill, 9. 10. 2017, 21.16

My sme pouzivali zvlhcovac, ked sme este byvali v byte. Bol tam velmi suchy vzduch. Vacsinou som ho pustala, len ked boli deti chore. Mali sme taky, co vyzera ako ufo. Kupovali sme ho snad pre patnastimi rokmi. Teraz uz su tie zariadenia urcite prepracovanejsie, takze neviem poradit, aky vybrat.

editak, 10. 10. 2017, 8.20

přesně, jsou různé druhy, různé vzhledy, různé funkce a parametry ... chce to školu, abych vybrala ten pravý

Lenča Pešková, 9. 10. 2017, 20.42

Taky nemame. Myslela jsem ze se pouziva kdyz deti trpi na laryngitidu.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů