pozornost - květina
Vložil(a): patricia077, 5. 11. 2016 22.31
Včera mi partner přinesl frézie, mám je ráda :-)...občas mi nosí květiny jen tak, i když to nevyžaduji, naopak .-)...a co ti vaši chlapi .-)....
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 18. 11. 2019, 15.10
Tak třeba začne
patricia077, 19. 11. 2019, 15.11
Kámoška taky říká že jí živé kytky žere, zvláštní, náš to nedělá vůbec!
Mygara, 21. 4. 2017, 20.43
většinou mi jen tak nenosí, ale já řezané kytky moc nemusím
patricia077, 18. 11. 2019, 15.09
Tak možná proto nenosí
Fuga, 26. 1. 2017, 10.09
já nemám ráda řezané květiny, tak mně manžel kupuje v květináči nebo sazenice, ale jen vždy k nějaké příležitosti
patricia077, 26. 1. 2017, 10.11
taky je mi jich líto ale přece ho s tím nevyhodím
patricia077, 4. 12. 2016, 13.54
Taky mi je jich pak líto