Přítel mi lže a nerespektuje mé potřeby

zobrazeno 2321×

Vložil(a): dadinkamaminka, 3. 3. 2017 15.58

Nechodí domu,lže, a je strašnej sobec.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.36

Pryc od nej

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 5.59

pokud se jeho chování opakuje stále a není šance k nápravě, tak bych mu dala vale

sestricka1989, 5. 5. 2017, 22.59

Já bych lži ve vztahu nerespektovala

dadinkamaminka, 31. 3. 2017, 14.33

Nevím,jak mu ten impulz dát. Ted je to docela zatím v klidu.Ale zas začal pro změnu chodit domu opilej a zhulenej To mi tolik nevadí,když si jde po práci na dvě piva a zdrží se půl hodiny třeba. Ale je to jen otázka času,kdy s ezačne chovat stejně

Kikinka30, 31. 3. 2017, 13.47

Tak co s ním...to je na nic

vendy.z, 9. 3. 2017, 7.36

Potřebuje nějaký impulz, aby šel do sebe...

Mildret, 7. 3. 2017, 23.19

Záleží na tom jak je to vázné někdy to mám podobné ale už jsem si na to zvykla. Ale to jen proto že vím proč nechodí domu a lze. Jinak taky říkám rychle pryč .

Lenica, 7. 3. 2017, 14.03

Rychle od něho utíkat a co nejdále.....byla jsem vdaná 6let s chronickým lhářem...prosázel nám střechu nad hlavou a jeho vlastní syn ho nezajímal......nebýt mých rodičů, kteří mi pomohli udělat první krok, nevím, kde bysme se synem teď byli.....a je to přesně 5let, co máme nového tatínka a nejlepšího přítele pro mě Takže hlavu vzhůru, ten pravý někde čeká ♥

annicka

annicka, 6. 3. 2017, 22.11

nikolava, 6. 3. 2017, 20.49

To není moc dobrý

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů