Přítel mi lže a nerespektuje mé potřeby
Vložil(a): dadinkamaminka, 3. 3. 2017 15.58
Nechodí domu,lže, a je strašnej sobec.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 19. 11. 2017, 5.59
pokud se jeho chování opakuje stále a není šance k nápravě, tak bych mu dala vale
sestricka1989, 5. 5. 2017, 22.59
Já bych lži ve vztahu nerespektovala
dadinkamaminka, 31. 3. 2017, 14.33
Nevím,jak mu ten impulz dát. Ted je to docela zatím v klidu.Ale zas začal pro změnu chodit domu opilej a zhulenej To mi tolik nevadí,když si jde po práci na dvě piva a zdrží se půl hodiny třeba. Ale je to jen otázka času,kdy s ezačne chovat stejně
Rychle od něho utíkat a co nejdále.....byla jsem vdaná 6let s chronickým lhářem...prosázel nám střechu nad hlavou a jeho vlastní syn ho nezajímal......nebýt mých rodičů, kteří mi pomohli udělat první krok, nevím, kde bysme se synem teď byli.....a je to přesně 5let, co máme nového tatínka a nejlepšího přítele pro mě Takže hlavu vzhůru, ten pravý někde čeká ♥
annicka, 6. 3. 2017, 22.11