Smutek z rozchodu
Vložil(a): Kama, 28. 7. 2017 11.50
Ach jo,proč se člověk musí kvůli rozchodům tolik trápit?Už to vypadalo,že jsem se s tím smířila,začala jsem mít zase chuť do života,tak jsem se přidala do seznamky,že mi někdo třeba padne do oka přes psaní jako u přítele,ale byla to asi blbost.Zase to na mě dolehlo poté,co jsem si začala s některýma chlapama psát :(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 8. 8. 2017, 6.46
teď nikoho nehledejte, s největší pravděpodobností by to bylo jen další zklamání
baru86, 29. 7. 2017, 21.07
Možná to chce víc času si od chlapů odpočinout..
LucieS, 29. 7. 2017, 9.05
Rozchod je těžké období. Já se kupodivu na té seznamce docela i bavila. S kamarádkou jsme hodnotily chlapy, co mi psali. Přiznám se, že jsem ráda šla na rande na bowling, do kina, prostě za nějakou aktivitou. Člověk přišel i na jiné myšlenky. A z některých těch chlapů, se kterými jsem byla venku, tak jsou teď mí kamarádi. Asi to taky nechce šmahem seznamku odsoudit.
LucieS, 29. 7. 2017, 11.54
Jsou ti chlapi všichni stejní co?
Fuga, 29. 7. 2017, 7.14
hlavně teď nikoho nehledejte na seznamce, jen se tím ubíjíte... a i kdyby jste někoho našla, zrejmě by to nemělo dlouhého trvání, je opravdu lepší počkat, utřídt si myšlenky, raději vyražte někam s dětmi
LucieS, 29. 7. 2017, 9.02
Já třeba našla přítele dva měsíce po těžkém rozchodu na seznamce. Dnes spolu máme malou svištici a jsem tak ráda, že jsem ho na té seznamce poznala. Kdybychom se tam nenašli, tak by se naše cesty neměly jak střetnout.
LucieS, 29. 7. 2017, 9.02
Souhlas.
Mygara, 28. 7. 2017, 21.17
není dobré vytloukat klín klínem
Aliisha, 28. 7. 2017, 20.55
Chce to čas a taky se zaměřit na něco jiného. Sport, filmy ...
Janako, 28. 7. 2017, 16.20
Časem to přejde, teď se vykaslete na chlapi a hledejte rozptýlení jinde ?