Vaše první láska? :-D

zobrazeno 1606×

Vložil(a): jitkamety, 3. 11. 2016 22.01

Ahojky Otazka je doufam jasna->v kolikati letech jste měli svého prvního kluka/přítele?já měla v 13 letech a vydrželo nám to do 15 takže pro mně docela úspěch ;) :D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.51

Od 16ti

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 10.09

pokud nepočítám 1. třídu, tak v 18 letech a jsem s manželem doteď

Kikinka30, 4. 4. 2017, 9.05

V 6.třídě, ale mic dlouho to nevydrželo,menila jsem školu....

katuš, 24. 2. 2017, 11.30

Moje prvni laska byla uz snad ve treti tride.nove pristehovany spoluzak a soused.vydrzelo to asi dva roky a rada na to vzpominam.jeste dnes mam od nej sklenenou ruzi

Fuga

Fuga, 23. 1. 2017, 16.05

ve 22, ale bylo to spíše z důvodu, že jsem si připadala divná, výběr se moc nepovedl. Naštěstí napodruhé už to vyšlo

Mildret, 4. 12. 2016, 14.04

Já bych o něm mohla básnit celé hodiny :-) bohužel trvala asi 2 roky ale moc se směju když si vzpomenu jak jsme to s holkama probíraly a ve 13ti plánovaly svatbu

Lenča Pešková, 6. 11. 2016, 19.47

Prvniho asi v 16 a vydrželo to asi půl roku. Byl to hrozný blbec? ale já chtěla být in?

Jana82

Jana82, 5. 11. 2016, 8.36

V 15 letech, ale vydrželo to jen chvilku.

benca, 4. 11. 2016, 20.50

v 18 tich ale to boli take prve lasky

lazna, 4. 11. 2016, 13.44

Asi ve 12 vydrželo nám to asi tři roky. Pak jsem v 17 potkala svého manžela

Sooňaa, 5. 11. 2016, 0.33

Ja take v 17 potkala.manzela

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů