Bazen
Vložil(a): katuš, 30. 7. 2017 16.04
Devcata mame vetsi detsky bazen do ktereho davam vodu ze studny.nevite co do ni aby se hned nekazila?? Malej ma docela citlivou pokozku a obden menit vodu je jak plytvani vody tak i cekani nez se ohreje :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 9. 8. 2017, 14.22
my ohříváme vodu v hadici na zahradě a postupně dopouštíme a jinak taky vyléváme
Mygara, 9. 8. 2017, 7.22
já mám zatím jen pidi bazének, a tam vodu měním
Fuga, 6. 8. 2017, 19.35
my ji měníme obden, zalejeme s ní zahradu .-)
Fuga, 6. 8. 2017, 19.30
my ji měníme obden, zalejeme s ní zahradu .-)
Cinderella, 2. 8. 2017, 15.11
dáváme každý den novou vodu bez chemie, pokud má citlivou pokožku, tak by malej stejně žádné tablety nesnesl, večer vodou z bazénku zaleju zahrádku, kterou bych zalévala tak či tak, takže to žádné plýtvání není... a pokud má váš syn citlivou pokožku, byla bych opatrná i s tou vodou ze studny, máte nějaký rozbor, že je voda OK?
baru86, 31. 7. 2017, 14.21
Obávám se, že se neslučuje teplá voda a nezkažená v delším časovém období...ale možná je na to nějaká babská rada na netu
k.o.r.i.n.e.k, 1. 8. 2017, 19.19
Přesně teplá voda má větší tendenci se kazit, proto často bývají spíš chladnější
Barbarelka, 31. 7. 2017, 8.32
máme malé bazénky tři jeden u našich druhý u přítelovo rodičů a třetí tady na bytě, ten každý den vylejvám a nalejvám, ale u nás když jsme tak dáváme drobet sava s tím že tam malou pustíme nejdříve až tak dvě hodiny po tom co se savo dalo. nic víc asi na to nepůjde