Bazén a 5.mesicni dite

zobrazeno 3482×

Vložil(a): jitkamety, 11. 7. 2017 15.07

Maminky,odkdy jste s prckama sly do bazenu? Kamaradky dcera ma 5 mesicu a chce s ni jit na bazen ale ja nekde cetla ze by deti do roka kvuli plicim nemely. Co si o tom myslite?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 9. 8. 2017, 7.41

Ono záleží kam - pokud je bazén na to vybavený, není problém.

Čertice, 25. 7. 2017, 12.09

V Praze děti do 1 roku do krytých bazénů vůbec nepouští. Prý kvůli průduškám. A jsou dost striktní. Prý za to jsou velké pokuty, tak to hlídají.

Žofinka

Žofinka, 24. 7. 2017, 8.56

bála bych se chloru

Mygara

Mygara, 21. 7. 2017, 18.43

do chlorovaného určite ne

Fuga

Fuga, 20. 7. 2017, 9.12

záleží na desinfekci bazénu, pokud je tam chlor tak ne, právě kvůli plicím, pokud slaná voda tak je to OK

Lenourecek, 13. 7. 2017, 22.56

S mladším už jsme byli ve 4. měsíci a se starším chodíme pravidelně od 7. měsíce. Kvůli plicím? O tom jsem nikdy neslyšela.

annahb, 12. 7. 2017, 17.08

já jsem děti brala tak na půl roce a vše bylo v pořádku

nikolava, 12. 7. 2017, 14.28

Těžko říct, ale asi je miminko ještě malinké

Gabill, 12. 7. 2017, 8.50

Verejne bazeny su plne chemie. Ja by som tam take male babatko nebrala. My sme takym malickym bravali nejaky malicky nafukovaci bazen a 5 litrovu bandasku cistej teplej vody. Do bazenu ani do jazera sme ich nedavali.

Janako

Janako, 11. 7. 2017, 22.26

Počítám, že s dcerou půjdeme až od roka. Bazény to stejně dříve mají i zakázané.

jitkamety

jitkamety, 11. 7. 2017, 22.29

Ja s dcerkou byla taky jak mela rok,driv jsem to nechtela moc riskovat

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů