Bazén a 5.mesicni dite
Vložil(a): jitkamety, 11. 7. 2017 15.07
Maminky,odkdy jste s prckama sly do bazenu? Kamaradky dcera ma 5 mesicu a chce s ni jit na bazen ale ja nekde cetla ze by deti do roka kvuli plicim nemely. Co si o tom myslite?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 24. 7. 2017, 8.56
bála bych se chloru
Mygara, 21. 7. 2017, 18.43
do chlorovaného určite ne
Fuga, 20. 7. 2017, 9.12
záleží na desinfekci bazénu, pokud je tam chlor tak ne, právě kvůli plicím, pokud slaná voda tak je to OK
Lenourecek, 13. 7. 2017, 22.56
S mladším už jsme byli ve 4. měsíci a se starším chodíme pravidelně od 7. měsíce. Kvůli plicím? O tom jsem nikdy neslyšela.
Janako, 11. 7. 2017, 22.26
Počítám, že s dcerou půjdeme až od roka. Bazény to stejně dříve mají i zakázané.
jitkamety, 11. 7. 2017, 22.29
Ja s dcerkou byla taky jak mela rok,driv jsem to nechtela moc riskovat