Cvičení dětí od 3 let
Vložil(a): Martina1, 19. 2. 2017 19.06
Maminky, chodíte cvičit s dětmi? Kam? Volíte řízenou pohybovou aktivitu nebo spíše volnější?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 24. 11. 2017, 3.44
je dobrá kombinace obojího .-) vylítat se na hřišti, ale umět i poslechnout v nějakém kroužku
k.o.r.i.n.e.k, 25. 2. 2017, 21.50
U nás máme v DDM různé aktivity, zatím je syn malý tak chodíme do herničky v rámci DDM
Vedu Kluby maminek už 6 let a tam pohybové hry také máme. Spíše takové volnější s bohatším programem: pohádka, říkanky s ukazováním, rytmické nástroje, zpívání, pohybové aktivity, tvoření....Všehochuť, když se děti nezapojí do jednoho, zapojí se do druhého - aby to vyhovovalo všem
Mygara, 20. 2. 2017, 11.00
chodíme do Sokola, a pak na Judo
Adrianita, 20. 2. 2017, 9.58
Teď chodíme na cvičení do místního Domečku, ale je to pro děti do 3 let.
k.o.r.i.n.e.k, 25. 2. 2017, 21.52
Také chodíme do malého DDM ale jsou tu pak i aktivity pro větší a pak chodímě plavat
Fuga, 20. 2. 2017, 7.49
se starším synem chodíme do Sokola na všeobecnou pohybovou průpravu a pak s nami plavat. a pak lítá po venku .-)