Děti a lyže
Vložil(a): NikolaJ, 18. 2. 2018 14.49
Holky, kdy se začaly vaše děti učit lyžovat? Učíte sami, nebo svěřujete děti instruktorovi do školičky? A pokud sami, používáte nějaké pomůcky, jako třeba lano? Není to bezpečné, ale zase jak to dítě zastavit, když se vám rozjede? Nebo jste jezdily společně vedle sebe za hůlku?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 24. 2. 2018, 6.14
naše děti učil tatka a pak také se školou na kurzech
Žofinka, 20. 2. 2018, 11.42
Já to mám v plánu v 5ti letech a určitě instruktor nebo školička
Janako, 19. 2. 2018, 13.38
Nedavno jsem cetla rozhovor s lyzarskym instruktorem a rikal,ze neni kam spechat a urcite ne driv nez ve ctyrech letech.
Fuga, 19. 2. 2018, 10.38
já jsem to chtěla zkusit letos v 5ti letech a dát do školičky, ale bohužel to nevyšlo
Lenourecek, 18. 2. 2018, 22.05
Zkusíme to příští rok, to budou staršímu tři a nejdřív asi do školičky