Děti a lyžování
Vložil(a): jitkamety, 17. 2. 2017 16.38
Maminky odkdy jste nechaly naucit deti lyzovat?slo jim to hezky?bavilo je to?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
louskacek2, 4. 2. 2018, 14.08
Dceru jsme zkoušeli ve 3 to vůbec nechtěla a ve čtyřech ji to šlo samo . Teď v 6,5 letech jezdíme parádně už se s ní nebojím je to krása mít stejnou zálibu s dětmi . Lyžování je prostě bozi
Žofinka, 24. 11. 2017, 15.38
to je teprve v plánu, ale evidentně zálaží na šikovnosti a trpělivosti rodiče
Fuga, 20. 2. 2017, 6.45
my to teprve plánujeme a od 5ti let, dřívější pokusy nic moc, ale on o to neměl zájem, teď ano
Lenourecek, 17. 2. 2017, 20.51
Uvidím, jak bude syn šikovný a jestli bude chtít...
Aliisha, 17. 2. 2017, 20.35
U nás chceme začít tak od těch tří let. Ne nic násilně. Jen to párkrát zkusit. Když se mu to nebude líbit, tak to necháme na další rok.
L.janicka.l, 17. 2. 2017, 21.51
U nas moc snehu nikdy nejni, tak mi to budem potom muset naplanovat a nekam ject
Aliisha, 17. 2. 2017, 22.05
To chce vyjet pryč
U nas doporucim Lipno.Je to Top pro deti.Vse jim je tady prizpusobeno.Pro dospele nic moc,ale deti si to uziji.Vse je bezpecne ohraniceno,deti oddeleny,aby se mohli v klidu ucit.Dokonce na modre sjezdovce je leva cast vyclenena a ohranicena pro deti.V zahranici je totez v Tyrolsku.
L.janicka.l, 18. 2. 2017, 7.46
To zni lakave ?