Děti a lyžování

zobrazeno 3837×

Vložil(a): jitkamety, 17. 2. 2017 16.38

Maminky odkdy jste nechaly naucit deti lyzovat?slo jim to hezky?bavilo je to?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

louskacek2, 4. 2. 2018, 14.08

Dceru jsme zkoušeli ve 3 to vůbec nechtěla a ve čtyřech ji to šlo samo . Teď v 6,5 letech jezdíme parádně už se s ní nebojím je to krása mít stejnou zálibu s dětmi . Lyžování je prostě bozi

Žofinka

Žofinka, 24. 11. 2017, 15.38

to je teprve v plánu, ale evidentně zálaží na šikovnosti a trpělivosti rodiče

Kikinka30, 24. 3. 2017, 6.50

Jako mala jsem zacinala od 2let na lyzickach chodicich s normalnima botkama,s dcerkou uvidime...

Fuga

Fuga, 20. 2. 2017, 6.45

my to teprve plánujeme a od 5ti let, dřívější pokusy nic moc, ale on o to neměl zájem, teď ano

vendy.z, 18. 2. 2017, 19.10

Dcera byla nyní až se školkou jako předškoláci, moc jí to bavilo.

veru.veru, 18. 2. 2017, 13.30

Na hory jezdíme každý rok, děti lyžují obě od pěti let a naučily se to během 2 dnů.

ivka1981, 18. 2. 2017, 12.26

U nás lyžování nejspíš nehrozí. Ale kamarádka učila dcerku v necelých čtyřech letech. To jí to vůbec nebavilo. Letos jí je skoro pět a chytoo jí to a moc ji to baví. Takže asi až to dítě chytne, hlavně nenutit, aby se jim to nezprotivilo.

slunicko, 18. 2. 2017, 8.51

Já jsem se učila lyžovat od tři let. Zkusim taky se synem

Lenourecek, 17. 2. 2017, 20.51

Uvidím, jak bude syn šikovný a jestli bude chtít...

Aliisha

Aliisha, 17. 2. 2017, 20.35

U nás chceme začít tak od těch tří let. Ne nic násilně. Jen to párkrát zkusit. Když se mu to nebude líbit, tak to necháme na další rok.

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 2. 2017, 21.51

U nas moc snehu nikdy nejni, tak mi to budem potom muset naplanovat a nekam ject

Aliisha

Aliisha, 17. 2. 2017, 22.05

To chce vyjet pryč

Martina1, 18. 2. 2017, 6.45

U nas doporucim Lipno.Je to Top pro deti.Vse jim je tady prizpusobeno.Pro dospele nic moc,ale deti si to uziji.Vse je bezpecne ohraniceno,deti oddeleny,aby se mohli v klidu ucit.Dokonce na modre sjezdovce je leva cast vyclenena a ohranicena pro deti.V zahranici je totez v Tyrolsku.

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 2. 2017, 7.46

To zni lakave ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů