Kam na koně?

zobrazeno 3453×

Vložil(a): Blankasiro, 8. 5. 2017 22.02

Maminky, poraďte. Chtěla bych vzít vnuka (5 let) na projížďku na koni. Středočeský kraj okolí Kolína. Chodíte s dětmi na koně?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

jitkamety

jitkamety, 11. 7. 2017, 14.59

My se chodime koukat na koniky k sousedum takze bohuzel neporadim

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.24

hmm, chce se to zeptat spíše místních

Žofinka

Žofinka, 11. 5. 2017, 18.25

nechodíme, ale v okolí máme nabídky také na letní tábory, ale pro vás daleko

Mygara

Mygara, 11. 5. 2017, 8.45

na koně nechodíme, až tak je to neuchvátilo

Fuga

Fuga, 10. 5. 2017, 6.44

nechodíme, jen když je nějaká akce tak se sveze jedno kolečko

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 5. 2017, 22.12

To je u nás také v parku a vždycky jsou tam hrozné fronty. Synovi zatím stačí jen koukat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 5. 2017, 4.08

U nás máme koní a navíc i tábor ale bohužel sever bude pro vás daleko ?

Blankasiro, 10. 5. 2017, 21.50

Letní tábory s koňmi jsou skvělý zážitek

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 5. 2017, 22.04

To určitě ano děti se tak naučí že se o ně musí i starat ?

nikolava, 9. 5. 2017, 22.04

Nechodíme, ale ve vsi pár koníků máme, dokonce i oslíky

Leňulka, 9. 5. 2017, 12.53

Kamarádka má 7koní a teď hříbátko, chodí k ní i jezdit U vás nevím, já jsem od Třeboně a tady jsou koně všude

patricia077

patricia077, 9. 5. 2017, 9.20

Tak u vás bohužel nic neznám, u nás se na koně chodí, my zatím akorát na čumendu teda

L.janicka.l

L.janicka.l, 9. 5. 2017, 8.08

Statek ve starem koline je pekny, maji i jizdu kocarem

Blankasiro, 10. 5. 2017, 21.50

Vidíte, to mě nenapadlo. To je dobrý nápad

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů