Kam na koně?
Vložil(a): Blankasiro, 8. 5. 2017 22.02
Maminky, poraďte. Chtěla bych vzít vnuka (5 let) na projížďku na koni. Středočeský kraj okolí Kolína. Chodíte s dětmi na koně?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 11. 7. 2017, 14.59
My se chodime koukat na koniky k sousedum takze bohuzel neporadim
Žofinka, 11. 5. 2017, 18.25
nechodíme, ale v okolí máme nabídky také na letní tábory, ale pro vás daleko
Mygara, 11. 5. 2017, 8.45
na koně nechodíme, až tak je to neuchvátilo
Fuga, 10. 5. 2017, 6.44
nechodíme, jen když je nějaká akce tak se sveze jedno kolečko
k.o.r.i.n.e.k, 12. 5. 2017, 22.12
To je u nás také v parku a vždycky jsou tam hrozné fronty. Synovi zatím stačí jen koukat
k.o.r.i.n.e.k, 10. 5. 2017, 4.08
U nás máme koní a navíc i tábor ale bohužel sever bude pro vás daleko ?
Blankasiro, 10. 5. 2017, 21.50
Letní tábory s koňmi jsou skvělý zážitek
k.o.r.i.n.e.k, 10. 5. 2017, 22.04
To určitě ano děti se tak naučí že se o ně musí i starat ?
patricia077, 9. 5. 2017, 9.20
Tak u vás bohužel nic neznám, u nás se na koně chodí, my zatím akorát na čumendu teda
L.janicka.l, 9. 5. 2017, 8.08
Statek ve starem koline je pekny, maji i jizdu kocarem
Blankasiro, 10. 5. 2017, 21.50
Vidíte, to mě nenapadlo. To je dobrý nápad