Kdy postavit dítě na lyže?
Vložil(a): Estrela113, 21. 11. 2014 20.45
Kdy jste postavili dítě poprvé na lyže a s jakými úspěchy. Od známých poslouchám rozporuplné názory od "čím dřívm tím líp" až po vyplatí se vyčkat. Tak mě zajímá vaše zkušenost.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 3. 1. 2018, 19.28
to se ráda přiučím, zatím nevím, jak k tomu přistoupit
k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 19.51
Jelikož to já ani manžel neumíme, tak nevím, uvidíme co bude syn chtít
Fuga, 18. 11. 2016, 13.39
my plánujeme v 5ti letech
Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.27
Kamarádky syn jezdí už asi od dvou. Kdybych to neviděla na videu nevěřím jak parádně takhle malé dítě může jezdit. I když oni jezdí na hory několikrát ročně.
Kristy Sim, 16. 10. 2015, 0.23
Take jsem nencasteji slysela nazor, ze 3.-4. Rok je idealni. Ridit se pranim ditete, bez debat. Samozrejme s mirou dcerka bude mit ted 2 roky a uz se tesim, az vyrazime na lyze. Dnes dostala poprve na nozky kacenky-brusle a byla nadsena
Lenka B.-763, 26. 11. 2014, 19.05
my máme 11 let a 3 roky a zatim jsme také nepostavili na lyže ani jednoho.Ale mám trošku obavy aby pak neměl na lyžáku se školou problémy.No ukáže to čas.Já jsem jako malá s rodiči lyžovala asi od 6 let-to je podle mě ideální věk