Návštěva koupaliště s miminkem
Vložil(a): Jana Ševčíková, 6. 6. 2015 13.53
Maminky, chodíte s miminkama na veřejná koupaliště? A používáte kromě krému na opalování nějaké další ochranné pomůcky? Jde mi o to, jestli má význam kupovat takový ten stan....Dceři jsou aktuálně 3 měsíce a představa, že bysme nešly celé léto k vodě se mi nelíbí...Děkuju
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 1. 2018, 13.29
já stan koupila a ještě jsem to směřovala stejně pod strom
Mygara, 24. 8. 2017, 15.36
stan se využije i později, takže určitě je fajn, spíše je problém s vodou, jaká je v koupališti
k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.10
Měla jsem stan, ale syn rok a kousek v něm být nechtěl, ale pro menší mimi určitě
Fuga, 22. 11. 2016, 13.41
pro 3m mimi to má význam, pokud nemáte jít možnost někam do stínu pod strom. a samozřejmě krém 50+
k.o.r.i.n.e.k, 30. 7. 2016, 7.12
Syn byl poprvé na veřejném koupališti až teď po roce. U nás dokonce mladší roku nepustí.
Starší dcera byla poprvé v roce a půl, mladší půjde v roce protože kvůli starší tam aspoň dvakrát za léto jít chceme. Jinak budem radši jezdit k babičce na zahradu, já ani přítel nemáme rádi přeplněná koupaliště. Jo a plánujem jet na Mácháč, tam byla starší poprvé v 7 měsících