Nově vznikající JEZERO v Ostravě

zobrazeno 802×

Vložil(a): snany, 14. 8. 2016 18.46

V Ostravě- Hrabůvce vzniká jezero, pokud jsem pochopila správně- koupací. Je příjemné zjištění, že obyvatele mají další prostor k odpočinku. Přikládám odkaz: http://www.msstavby.cz/v-ostrave-roste-nove-jezero-10-08-2016/

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 18. 11. 2017, 6.52

tak hlavně že to není kalové jezírko .-)

Kikinka30, 24. 3. 2017, 6.55

Prirodni koupani,pprima,pro nas jen daleko

Fuga

Fuga, 20. 12. 2016, 5.58

koupání v přírodě je skvělé, pro nás z ruky, ale místní to musí ocenit. Lepší než betonové koupaliště

Minnie, 19. 10. 2016, 15.47

Vypadá to hezky, škoda že je to tak daleko

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.11

Super

Petra Schoberová, 18. 8. 2016, 5.55

Tak to je super Dálsi místečko kam se bude moct jezdit

Zdeňka S., 16. 8. 2016, 7.44

To vypadá moc hezky , určitě by se dalo vyrazit na výlet..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 8. 2016, 9.57

To vypadá zajímavě, akorát je to od nás úplně přes celou republiku

Petra Önder (petrao)

petrao, 15. 8. 2016, 1.44

Něco podobného nám udělali v Brně. Přírodní nádrž ke koupání. Jen okolo nrjskuz žádné stromy tak dr není kam uschovat...

snany, 15. 8. 2016, 10.01

Asi to bude pár let trvat než stromy vyrostou.

skřítek, 14. 8. 2016, 20.48

Sice je to od nás přes celou ČR, ale fandím všem podobným projektům - v dnešní době, kdy se investuje jenom do výstavby obchodních center a novodobých paneláků...Palec nahoru!

snany, 14. 8. 2016, 21.51

My to nemáme daleko (autem cca 30 minut) a už se moc těšíme až se tam půjdeme podívat.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů