Nově vznikající JEZERO v Ostravě
Vložil(a): snany, 14. 8. 2016 18.46
V Ostravě- Hrabůvce vzniká jezero, pokud jsem pochopila správně- koupací. Je příjemné zjištění, že obyvatele mají další prostor k odpočinku. Přikládám odkaz: http://www.msstavby.cz/v-ostrave-roste-nove-jezero-10-08-2016/
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 18. 11. 2017, 6.52
tak hlavně že to není kalové jezírko .-)
Fuga, 20. 12. 2016, 5.58
koupání v přírodě je skvělé, pro nás z ruky, ale místní to musí ocenit. Lepší než betonové koupaliště
Petra Schoberová, 18. 8. 2016, 5.55
Tak to je super Dálsi místečko kam se bude moct jezdit
k.o.r.i.n.e.k, 15. 8. 2016, 9.57
To vypadá zajímavě, akorát je to od nás úplně přes celou republiku
petrao, 15. 8. 2016, 1.44
Něco podobného nám udělali v Brně. Přírodní nádrž ke koupání. Jen okolo nrjskuz žádné stromy tak dr není kam uschovat...