Plavací pomůcky pro batole na koupaliště.

zobrazeno 1872×

Vložil(a): Jarka mmm, 30. 5. 2016 17.40

Dobrý den, začínám řešit dovolenou a chtěla bych se vás zeptat, zda dáváte batoleti do vody klasicky kruh a rukávky? Koukám, že je nyní na trhu víc pomůcek a ten kruh prý není pro plavání dobrý. Ale zase si řikám, že jsme na něm odrostly všichni, tak jestli to není nafouknutá bublina. Pokud dáváte něco jiného, tak co? Případně bych na toto téma uvítala i nějaký článek (možná jsem špatně hledala). Děkuji.

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.07

lepší jsou takové ty plovací pásy s polystyrénu či čeho a je to univerzálnější a hlavně bezpečnější

Pavla T., 16. 3. 2017, 18.00

Se synem chodíme od je 4m na plavání. V létě na koupališti jsme plavali v kruhu se sedátkem, ale v něm moc být nechtěl, takže jsem do držela v rukou a spokojenost. Nebezpečné mi to nepříjde, byli jsme ve vodě cca po pás a nechodili tam kde bylo přeplněno. Stejně se raději cachtal v malém bazénku, sice párkrát spadl pod vodu ale umí se potápět a zadržet dech takže se tomu smál, moc ho to baví.

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 17.56

my dávali pro jistotu rukávky, ale prý ani kruh ani rukávky nejsou bezpečné. doporučuje se takový plovací pás, který se utáhne okolo dítěte

Adrianita

Adrianita, 27. 6. 2016, 21.36

Loni byl malé rok, to jsme nedávali žádné pomůcky, ale asi není špatný ten kruh se sedátkem pro nejmenší. Právě dnes jsem pořídila plavky s plováčky, tak se těším až otestujem v bazénu. Kromě toho svůj účel plní vesta, ale měla by mít zapínání v rozkroku, protože se stává, že dětem vyjede až k uším. Alternativou vest jsou ty plavky s plováčky, nebo plovací pásek. Růkavky by měly sedět, moc velké můžou uplavat, moc těsné nebo přefouknuté zas můžou odkrvit ručičku, taky se s nimi úplně dobře neplave. Na kruhu jsem vyrostla, ale ten bych nepořídila. Hrozí, že dítě proplave nebo se převrátí hlavou dolů..

rozsypal20, 25. 6. 2016, 10.34

Ahoj, nejdřív když byla dcerka malá jsem dával kruh s tím kříže vespod aby pohodlně seděla a pak už jen rukávky popř vestu

Estrela113, 3. 6. 2016, 19.58

Dávali jsme kruh i rukavky. Teď už už jen rukavky. A syn už umí i plavat.

vequi, 3. 6. 2016, 14.10

my měli loni ještě ten baby kruh se sedátkem, ale letos to budeme muset taky řešit,... asi rukávky a nebo kruh. Ale malá ta nebude chtít asi nic, tak jsem zvědavá, jak budeme v létě bojovat

Katka

Katka, 2. 6. 2016, 12.25

Rukávky dětem z ruky nikdy nespadly. Jsou různé velikosti dle kilogramů.

Katka

Katka, 2. 6. 2016, 12.25

Rukávky dětem z ruky nikdy nespadly. Jsou různé velikosti dle kilogramů.

kamca80, 2. 6. 2016, 12.06

malý měl takový ten kruk kam se dovnitř strkají nozky, to bych řekla, že bylo pro něj nejbezpečnější a letos už bude mít téměř dva roky tak asi budou rukávky a dcerka taky rukávky

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů