plavání
Vložil(a): patricia077, 24. 6. 2017 20.55
Jsme na víkend u našich, mají velký bazén a tak se děti naložily hned do vody, syn vlastně plaval prvně, měl takový ten kruh na nožičky, dcera má ještě pás a kruh, ale už ji chci učit plavat..vím, že plavat umí i miminka, když jdou po narození na plavání s miminky, ale u malých dětí, co to zapomenou, jde vše od začátku...kdy jste začínali svoje děti učit plavat?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 26. 6. 2017, 20.24
Je ještě malý
jitkamety, 26. 6. 2017, 8.39
Ted ma dcera 3 roky a chodim s ni na kurz plavani a vzhledem k tomu ze mame doma bazen tak po skonceni kurzu budeme opakovat porad
patricia077, 26. 6. 2017, 10.49
skvělé
Mygara, 26. 6. 2017, 7.32
to si moc ani nepamatuji, ale myslím, že až když začaly děti chodit do školky
patricia077, 26. 6. 2017, 10.49
taky tak zkouším uvidíme
martinazab, 25. 6. 2017, 20.33
My sme boli pri mori ked mal 2 roky a tam uz sa skoro naucil. Este par dni a vedel by. Minimalne vsak uz ma iba rukavniky. Predpokladam ze toto leto sa uz nauci.
patricia077, 25. 6. 2017, 20.58
Ty jo tj borec dcera s námi taky u more v 18 mes more se bala teda vln
martinazab, 26. 6. 2017, 13.11
Vsetko raz bude. Niekto potrebuje iba viac casu.
patricia077, 26. 6. 2017, 14.49
Jj
Fuga, 25. 6. 2017, 14.37
my jsme opravdu začali ve 4 letech, předtím se jen cachtal
Aliisha, 25. 6. 2017, 12.01
Do bazénu chodíme od 6. měsíce. Plavat neumí. To až tak ve třech letech. Potápění ho moc baví
patricia077, 25. 6. 2017, 12.50
a nenaloká se?
Aliisha, 25. 6. 2017, 20.29
Ne. Zná ten pocit, když jde hlava pod vodu. Od 6. měsíců se potápí a líbí se mu.
k.o.r.i.n.e.k, 25. 6. 2017, 12.00
Já se synem chodila na vaničky už po šestinedělí a od půl roku do velkého bazénu, ale jinak plavat se učí od tří u nás
patricia077, 25. 6. 2017, 12.50
a jak mu to jde?
k.o.r.i.n.e.k, 25. 6. 2017, 13.16
Sám plavat neumí, ale důležité je že se umí potápět a nebojí se vody. Samostatně plavat se naučí až od tří v kurzu
patricia077, 25. 6. 2017, 19.10
To potápění je super právě nemusíte se tolik bát
patricia077, 25. 6. 2017, 19.10
Jj to každopádně
patricia077, 25. 6. 2017, 12.51
tak od narození si myslím že umí snad i dýchat pod vodou teda jako nenalokat se
patricia077, 25. 6. 2017, 11.39
Sikulkove
Aliisha, 25. 6. 2017, 12.02
Má rád vodičku
patricia077, 25. 6. 2017, 12.51
jj chce to spíš vlažnou no
patricia077, 25. 6. 2017, 13.13
.-)