plavání

zobrazeno 3687×

Vložil(a): patricia077, 24. 6. 2017 20.55

Jsme na víkend u našich, mají velký bazén a tak se děti naložily hned do vody, syn vlastně plaval prvně, měl takový ten kruh na nožičky, dcera má ještě pás a kruh, ale už ji chci učit plavat..vím, že plavat umí i miminka, když jdou po narození na plavání s miminky, ale u malých dětí, co to zapomenou, jde vše od začátku...kdy jste začínali svoje děti učit plavat?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Čertice, 26. 6. 2017, 21.40

Janička asi v 5 a Matěj ve 4. Chodili jsme na plavání, ale v roce a půl měl z ničeho nic panickou hrůzu z vody. Dlouho se toho nemohl zbavit, pak už to šlo samo a rychle.

nikolava, 26. 6. 2017, 15.41

Syn bude mít 2 roky a zatím to neumí

patricia077

patricia077, 26. 6. 2017, 20.24

Je ještě malý

jitkamety

jitkamety, 26. 6. 2017, 8.39

Ted ma dcera 3 roky a chodim s ni na kurz plavani a vzhledem k tomu ze mame doma bazen tak po skonceni kurzu budeme opakovat porad

patricia077

patricia077, 26. 6. 2017, 10.49

skvělé

Mygara

Mygara, 26. 6. 2017, 7.32

to si moc ani nepamatuji, ale myslím, že až když začaly děti chodit do školky

patricia077

patricia077, 26. 6. 2017, 10.49

taky tak zkouším uvidíme

martinazab, 25. 6. 2017, 20.33

My sme boli pri mori ked mal 2 roky a tam uz sa skoro naucil. Este par dni a vedel by. Minimalne vsak uz ma iba rukavniky. Predpokladam ze toto leto sa uz nauci.

patricia077

patricia077, 25. 6. 2017, 20.58

Ty jo tj borec dcera s námi taky u more v 18 mes more se bala teda vln

martinazab, 26. 6. 2017, 13.11

Vsetko raz bude. Niekto potrebuje iba viac casu.

patricia077

patricia077, 26. 6. 2017, 14.49

Jj

Fuga

Fuga, 25. 6. 2017, 14.37

my jsme opravdu začali ve 4 letech, předtím se jen cachtal

Aliisha

Aliisha, 25. 6. 2017, 12.01

Do bazénu chodíme od 6. měsíce. Plavat neumí. To až tak ve třech letech. Potápění ho moc baví

patricia077

patricia077, 25. 6. 2017, 12.50

a nenaloká se?

Aliisha

Aliisha, 25. 6. 2017, 20.29

Ne. Zná ten pocit, když jde hlava pod vodu. Od 6. měsíců se potápí a líbí se mu.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 25. 6. 2017, 12.00

Já se synem chodila na vaničky už po šestinedělí a od půl roku do velkého bazénu, ale jinak plavat se učí od tří u nás

patricia077

patricia077, 25. 6. 2017, 12.50

a jak mu to jde?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 25. 6. 2017, 13.16

Sám plavat neumí, ale důležité je že se umí potápět a nebojí se vody. Samostatně plavat se naučí až od tří v kurzu

patricia077

patricia077, 25. 6. 2017, 19.10

To potápění je super právě nemusíte se tolik bát

Cherrynka, 25. 6. 2017, 12.57

To je dobře, zná i děti, co jim je 10 a neumí plavat, což je škoda

patricia077

patricia077, 25. 6. 2017, 19.10

Jj to každopádně

Cherrynka, 25. 6. 2017, 19.31

Už jen kvůli bezpečnosti by se to měly učit co nejdříve u mě to prošvihl, plavala jsem až v sad 14ti letech

Cherrynka, 25. 6. 2017, 11.55

Podle mě čím dřív, tím líp. Tedy až po 3. měsíci

patricia077

patricia077, 25. 6. 2017, 12.51

tak od narození si myslím že umí snad i dýchat pod vodou teda jako nenalokat se

Cherrynka, 25. 6. 2017, 11.32

My plavali od 6. měsíců teda jenom s kruhem dnes jdem zase

patricia077

patricia077, 25. 6. 2017, 11.39

Sikulkove

Cherrynka, 25. 6. 2017, 11.54

N nejtěžší bylo ho pomalu zvykat na studenou vodu, než tu, jako má ve vaně ale za 5 minut se už smál a kopal vesele nožkama

Aliisha

Aliisha, 25. 6. 2017, 12.02

Má rád vodičku

patricia077

patricia077, 25. 6. 2017, 12.51

jj chce to spíš vlažnou no

Cherrynka, 25. 6. 2017, 12.56

U nás jsou 4 bazén, velký, střdední kousek od nich malý a pak ještě brouzdáček, ten je nejteplejší, že ani příjemný to už není

patricia077

patricia077, 25. 6. 2017, 13.13

.-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů