Saně nebo boby?
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016 22.18
Co je podle Vás lepší pro dítě 20 měsíců?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 13. 4. 2017, 11.03
máme pořád jen saně a jsme spokojení,na saních se mi dobře tahají, ale boby jsou zase lehčí, když chtějí šlapat
Lenka B.-763, 1. 12. 2016, 9.05
Po rovince do obchodu jsem vozila na saních a pokud jsme šli na kopec tak jsme brali boby
BonnieParker, 30. 11. 2016, 22.39
Saně Ufff, o víkendu snad budeme poprvé sáňkovat
Adrianita, 30. 11. 2016, 20.18
My ještě nemáme nic, sníh u nás nebyl a na horách jsme nebyli Ale pořídila bych sáně s opěrkou, klasika. Ale myslím si, že i boby splní svůj účel.