Poporodní blues
Vložil(a): KackaPJ, 16. 3. 2016 21.30
Zkušenosti s touto "lehkou" formou deprese? Hormony se občas vzbouří... Do kdy jste občas poplakávali?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 2. 1. 2018, 15.02
na mě to naštěstí nepřišlo
jitkamety, 24. 7. 2017, 10.32
Ja teda nikdy moc nepoplakavala
Peťka Skoumalová, 11. 2. 2017, 12.38
U mě to trvalo zhruba 5 týdnu než jsem se dala úplně dohromady. A poplakávání je slabé slovo , já přímo hystericky řvala, vůbec jsem nemohla být sama - chvílemi jsem i přemýšlela jestli je to pořád ještě normální, nebo mám hledat odborníka. Nějak jsem měla pocit, že to nezvládnu, že už nemám kam uniknout, že je na mě někdo závislý a já nemůžu selhat. Popravdě mi skončil "bezstarostný život" a to jsme si myslela kolik mám starostí K tomu se ještě přidaly poporodní bolesti, velké problémy s kojením. Ale jak se říká, čas všechno vyléčí a dnes už se tomu jen směji
Fuga, 2. 12. 2016, 9.31
já nepoplakávala, jen jsem byla více lítostivá, ale jak dlouho? Přijde mi že pořád
Lusesita25, 11. 10. 2016, 8.12
Kvuli vycitani ze za vady u syna muzu ja jsem brecela nejmene jeste tri tydny po porodu.
k.o.r.i.n.e.k, 9. 10. 2016, 18.37
Já tedy nevím, ale já jsem nějak moc nepoplákavala, já měla jiné starosti
luciusmius, 24. 4. 2016, 22.34
koukám, že v tom nejsem sama. Já jsem byla vždycky cíťa, ale co se nám narodila dcera brečím i u pohádky a to jí budou za dva měsíce rok.
Já teda to co tu všichni popisují neznám po porodech jsem brečela jen při pobytech v porodnici a to proto, že nemocnice nesnáším. Psychicky to tam nedávám. Jakmile nás propustili, byla jsem ok. Že by mě rozbrečelo něco v tv to ne... Co mám děti tak mi vadí ještě víc nasilí páchané právě na dětech. Nebo nemocné děti. To je mi do breku. A dojmou mě mé děti, naposledy starší na vystoupení ve školce, když ji učitelka přede všema pochválila, že ona je nejšikovnější