Jaký jste měli třetí porod?
Vložil(a): Estrela113, 22. 12. 2014 20.39
Maminky tří dětí, jaký jste měli třetí porod? A co příprava? Prováděli jste nějakou? (maliník, lněné semínko, příprava, masáže ...)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 1. 2018, 14.00
já pila maliník, jedla lněné semínko a působilo to na mě alespoň jako placebo
Mygara, 26. 7. 2017, 14.45
každý porod je jiný, i když 3. jsem tedy nezažila
k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 22.27
Já rodila tedy jen jednou ale také jsem zkoušela lněné semínko, maliník a asi nic nepomohlo, tak snad u dalšího
Katka, 24. 12. 2014, 20.47
u prvního maliník a masáž hráze, 2. porod bez přípravy, u třetího bych myslím porodila už cestou do porodnice ;o))
Estrela113, 18. 1. 2015, 13.14
Já rodila první sekci, druhé byl fofr a tak nevím, co třetí. Připravovala jsem se na oba stejně. Tak se nechám překvapit.
Fuga, 19. 11. 2016, 19.08
prý to opravdu bývá rychlovka