Dámy jak jste oslavily první narozeniny? Nás to čeká co nevidět, je to naše první dítě. Tak netuším co se chystá jako občerstvení.

zobrazeno 1539×

Vložil(a): Baruška07, 10. 8. 2018 16.33

1. Rok narození miminka - první oslava.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 20.27

My slavili vždy v úzkém kruhu rodinném jestli se to tak dá říct a byla klasika chlebíčky dort a pochutiny pro děti

Žofinka

Žofinka, 20. 8. 2018, 1.58

Byla to normální rodinná sešlost, dort pro dospělé jsem koupila a jinak klasické pohoštění

louskacek2, 13. 8. 2018, 14.50

Tak nějak normálně rodinně s dítětem a dárky.

petralak

petralak, 13. 8. 2018, 8.15

Pro dospělé, pití, oběd, dort chtěl koupit děda a protože je jasný, že to nebude nic pro malou, ale nedalo se mu to vymluvit, tak jsem byla ušetřená pečení. Pro malou, zdravý dort, a domaci džus, nějaké ovoce a křupky, balónky (z těch byla nadšená), gerlandu, papírový talířky (ladily s výzdobou a navíc při větším počtu návštěv, ušetřený čas s nádobím;-) ) a pak spoustu dárků. A vše řádně zdokumentovat.

Leňulka, 12. 8. 2018, 23.15

doma a sjela se rodina, taková klasika, chlebíčky, dort, zákusky atd. normálka nic extra

Janna, 12. 8. 2018, 20.54

Já dělala dort (zdravý). Pak jsem pekla buchtu, dělala chlebíčky a oběd. Pozvali jsme jen babičky.

Nikoll, 12. 8. 2018, 16.45

Pronajali jsme si herničku, pozvali celou rodinu, půlka nedorazila ale dceři se tam líbilo, hrála si a blbla, dostala dárečky a dort tak byla spokojená

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 12. 8. 2018, 15.20

Pozvala jsem celou rodinu na jednou, abych to měla z krku a pronajala si hernu v dětském centru. Dort jsem si upekla a nějaké ty jednohubky jsme udělali a bylo to fajn

vaniilla, 12. 8. 2018, 15.09

My jsme byli pěkně doma v klidu, přijeli rodiče mí i manžela. Dort jsem dělala mrkvový, aby ho mohla i malá. Žádné velké oslavy, malá z toho stejně neměla rozum.

Jana82

Jana82, 12. 8. 2018, 11.29

My jsme slavili první narozeniny dcery ve velkém , přijelo hodně příbuzných, tak jsme si pronajali salónek v restauraci, kde jsme měli zamluvený oběd. Dort a chlebíčky jsme si přinesli svoje.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů