dárky - drobnosti pro svatební hosty
Vložil(a): patricia077, 20. 6. 2017 9.16
Maminky, co už máte po svatbě, dávaly jste nějakou drobnost jako pozornost pro svatební hosty? Já měla vymyšlenou sladkost, kvalitní čokoládu do takových krabiček, ale vzhledem k vedru, co bude, nevím..na svatbě kamarádky jsme dostali lahvičku vínka s jejich vlastní svatební etiketou, to už vyrobit nestíhám, ani nechci, propisku apod. taky ne..potřebuji vymyslet něco do těch krabiček...svědkyně navrhla svatební minci, ale ta je taky čokoládová..tak máte nápad?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 23. 6. 2017, 8.42
tak i na to si měli počkat až jim dáte výslužku pokud teda tj síla
patricia077, 23. 6. 2017, 8.41
cože?! bez vašeho dovolení si brali co není jejich?!
baru86, 22. 6. 2017, 21.37
My jsme drobnost nedávali, pouze cukroví v krabičkách a kdo vydržel do druhého dne, mohl dostat kolopejku v květináči, které jsme měli na stole.
patricia077, 22. 6. 2017, 22.02
Ja dnes koupila zdrava srdicka chia apod tak kdyz tak dame je
patricia077, 22. 6. 2017, 9.23
kámoška taky prý super hit ale mě osobně nechutnají jsou moc sladké
patricia077, 22. 6. 2017, 10.34
njn na pohled jsou hezké .-)
patricia077, 21. 6. 2017, 21.34
Ja osobně nakonec asi nebudu nechám to na mamce a sestře
patricia077, 22. 6. 2017, 10.34
tak uvidíme .-)
Žofinka, 21. 6. 2017, 16.17
tak to jsem neřešila a bylo o starost méně
patricia077, 21. 6. 2017, 21.34
Tj mi jasný
Mygara, 21. 6. 2017, 13.22
my nedávali nic, jen klasickou výslužku, která byla schovaná v lednici
patricia077, 21. 6. 2017, 21.33
U nas asi nic nezbude
patricia077, 21. 6. 2017, 9.00
já živé květy nebudu mít vůbec ano jsou hezké a voní ale lituji je, že vadnou a v tom vedru
patricia077, 21. 6. 2017, 9.00
tak to jsem měla vymyšleno rok a taky rok objednáno a jak to dopadlo to už je ale jiná story
patricia077, 21. 6. 2017, 22.00
Jj zdejsi cukrárna to prave mela v nabídce když jsem davala pred rokem dělat dceri dort tak jsem si to bukla a oni par dni pred terminem zmen majitele vyhod cukrárku a zmen sortiment
patricia077, 21. 6. 2017, 9.00
taky pěkné ale bude vedro docela mám obavy i z dortu a zákusků
patricia077, 21. 6. 2017, 21.58
Jj na vánoce děláme ale ted se mi to uplne nehodi ale díky za tip