jaké jídlo děláte na Štědrý den
Vložil(a): Fuga, 18. 11. 2016 13.51
u mých rodičů bylo zvykem mít vždy kapra a manžel přišel s tím, že měli někdy kosmatice. děláte je někdo zrovna na Štědrý den?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 16. 4. 2017, 12.16
myděláme kapra a salát
Lusesita25, 22. 11. 2016, 21.32
V poledne Kubu a večer pozměněná klasika. Kuřízek a br salát plus pstruh lososovitý.
BonnieParker, 20. 11. 2016, 22.33
U nás doma jsme mívali kmínovou polévku, vepřový řízek a bramborový salát. Letos ještě nevím, poprvé budeme na Štědrý den s mužem (a synem) a o jídle jsme se ještě nebavili
Fuga, 20. 11. 2016, 9.49
kosmatice jsou smažené květy černého bezu obalené v těstíčku
Fuga, 20. 11. 2016, 9.51
houbová polévka zní také zajímavě, ale u mě osobně vede klasika- rybí polévka
Lenča Pešková, 19. 11. 2016, 12.45
Kosmatice? Co to je? U nás bude klasika. Rybí polévka, smažený kapr a salát. Akorát malá asi kaši bramborovou.
Fuga, 20. 11. 2016, 9.50
osmatice jsou smažené květy černého bezu obalené v těstíčku
Lenča Pešková, 20. 11. 2016, 13.00
Hm, to sem ani nikdy neslyšela? ale může to být dobrý