Pro koho z rodiny je nejtěžší vymyslet dárek?
Vložil(a): Zuzka Čtvrtečková, 26. 11. 2015 18.07
Vánoce se nám blíží a tak mě napadlo. Kdo vám dává nejvíc zabrat? U nás v rodině je to můj švagr. Je to intelektuál, samá kniha, ale na druhou stranu pracuje v knihovně, takže vymyslet pro něj dárek je téměř nadlidský výkon... :-D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 22. 1. 2018, 10.29
pro mě je nejhorší tchyně, to vždy tápu
Fuga, 29. 11. 2016, 8.45
nejvíce mi dává zabrat prababička, nejčastěji dostává dárkový koš
k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.10
U nás asi děda, jelikož je jen na cigarety a ty já odmítám kupovat
michaelanavrc, 10. 10. 2016, 10.00
rozhodne tatka, pro toho vzdy neco vymyslet tak stalo za to.. vzdycky jsme mu davali spis prakticke darky jako nejake sady na holeni to se vzdy hodilo.
Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 5.53
pro mě jsou nejhorší všeobecně chlapi máme a babičce to je brnkačka ale vždy tápu jak obdarovat je..