Pro koho z rodiny je nejtěžší vymyslet dárek?

zobrazeno 1556×

Vložil(a): Zuzka Čtvrtečková, 26. 11. 2015 18.07

Vánoce se nám blíží a tak mě napadlo. Kdo vám dává nejvíc zabrat? U nás v rodině je to můj švagr. Je to intelektuál, samá kniha, ale na druhou stranu pracuje v knihovně, takže vymyslet pro něj dárek je téměř nadlidský výkon... :-D

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 10.29

pro mě je nejhorší tchyně, to vždy tápu

jajulaš, 15. 3. 2017, 16.34

Manžel a můj otec, to je opravdu věda jim něco pořídit

Mildret, 4. 12. 2016, 14.29

Vždycky to byl Taťka a děda. Teď už dárky moc neřešíme.

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 8.45

nejvíce mi dává zabrat prababička, nejčastěji dostává dárkový koš

nikolava, 9. 11. 2016, 13.58

Můj táta vše má, nic nepotřebuje

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.10

U nás asi děda, jelikož je jen na cigarety a ty já odmítám kupovat

michaelanavrc, 10. 10. 2016, 10.00

rozhodne tatka, pro toho vzdy neco vymyslet tak stalo za to.. vzdycky jsme mu davali spis prakticke darky jako nejake sady na holeni to se vzdy hodilo.

Topik2, 15. 8. 2016, 1.06

Tak za mě je to můj manžel....je vorkoholik....tudíž nic nepotřebuje

Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 5.53

pro mě jsou nejhorší všeobecně chlapi máme a babičce to je brnkačka ale vždy tápu jak obdarovat je..

ivka1981, 6. 12. 2015, 16.33

Největší problém mi dělá vymyslet dárek pro manžela, protože každoročně říká, že nic nechce a že všechno má. Ale přece ho nenechám bez dárečku

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů