Svědkové Jehovovi
Vložil(a): slunicko, 3. 12. 2016 16.24
Jaký máte na ně názor,že neslaví vánoce,velikonoce,jmeniny a narozeniny
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 10.10
je to jejich rozhodnutí, ale já bych o to své děti ochudit nechtěla
Aliisha, 9. 12. 2016, 21.11
Mě nechává jejich víra chladnou. Když chtějí tak žít, tak proč ne. Mě nějak neobtěžují a tak nemám potřebu je řešit. Když zazvoní, tak je slušně pošlu pryč a tím to pro mě končí.
BonnieParker, 4. 12. 2016, 23.14
Mám kolegu této víry a je to úžasný člověk, nemůžu proti nim říct ani slovo. A co slavit či neslavit je každého věc.
rodinka, 4. 12. 2016, 23.08
Me je to celkem jedno kdyz nikomu neublizujou a nevrazdi at si maji viru jakou chcou
Adrianita, 4. 12. 2016, 16.28
Co dělají mě nezajímá. Jen to, že pořád chodí po městě a nabízí něco, nebo dokonce několikrát zvonili u nás doma, jsou otravní.
k.o.r.i.n.e.k, 4. 12. 2016, 7.39
Tak to máme podobný názor, já se divím že je baví pořád někde stát každý den několik hodin