Vánoční dárky
Vložil(a): slunicko, 25. 10. 2016 8.21
Balíte všechny dárky do stejného papíru,nebo máte pro každého jiný motiv?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 15.50
balím, jak to vyjde, stejně je těch dárků tolik, že se to pak pomíchá ještě s dárky od ostatních
Fuga, 18. 1. 2017, 10.55
balíme do jednoho, nebo i jak nám to přijde pod ruku. A dětem dáváme s dětským motivem. Stejně se pak dárky pomíchají s dárky od příbuzných
klarike1, 25. 10. 2016, 21.49
My dáváme dárky jen dcerce, mezi dospělými si v rodině nedáváme, takže zatím to nemusíme řešit
petrao, 25. 10. 2016, 19.58
Jeden mega papír co už používám 3 rok a stále není konec
petrao, 25. 10. 2016, 19.58
Tak to je opravdu originální